Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti milyen véleménnyel vagytok...

Ti milyen véleménnyel vagytok az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
Ha nincs más mód az élet elviselésére már.

2017. okt. 13. 20:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben átérzem a depressziósok problémáit.

Én is voltam már nagyon mélyen és átéltem már én is sok dolgot.


Amiket írogattam azt nem provokálás vagy ellenkezés gyanánt írtam, csak segíteni szeretnék az illetőknek.

2017. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
#29 Én az érzékenyebb,emocionálisabb tipusba tartozok. Állandóan bántanak,cseszegetnek miatta egyesek és ebbe fogok beleőrülni. Egyszerűen nincs empátiájuk és képtelenek felfogni,hogy vannak érzékeny,"labilis" emberek,nem veszik észre mennyire beletaposnak az önérzetükbe.
2017. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Engem is folyton bántanak. Ha valaki magára van utalva, akkor kilátástalanná válik minden, senkire sem számíthat. Nem mindenki erős lelkileg túljutni ezeken a dolgokon.
2017. okt. 18. 16:03
 34/36 anonim ***** válasza:
Meg én semmit nem tudok elfojtani,lenyelni,mert akkor meg belülről mar szét,mint a méreg. Van akin,meg azt látom,hogy simán (látszólag) gond nélkül elfojtja az érzelmeit,én viszont erre képtelen vagyok. Rengeteg atrocitás ért-főleg mostanában-ezért. Dehát ilyen világ van.
2017. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is érzékeny, sebezhető vagyok, rengetegen belémtapostak egész életemben, én is sokszor voltam-vagyok mélyponton.

De ahogy idősödöm, azt érzem hogy egyre "keményebb" leszek, egyre jobban kifejlődik az önvédelmem.Már néha beszólok annak, aki bánt, nem hagyom magam. Egyre magabiztosabb leszek.

Amikor mélyponton vagyok, depressziós a hangulatom, arra gondolok, sokszor voltam már így, de mindig túléltem, mindig elmúlt, és ez is el fog múlni.Ilyenkor arra gondolok, hogy ELMÚLIK.Minden elmúlik, a rossz, a jó is.

Én úgy próbálok kikeveredni a depis hangulatból, hogy valamivel "jutalmazom" magam.

Egy jó tea, egy kávé, filmnézés, csoki, zene, egy új ruha, stb.Kinek mi a jó.Olyan nincs, hogy semmiben nincs örömöd.

Ha igen, akkor el kell menni pszichológushoz vagy pszichiáterhez.Keresni kell a segítséget hogy kirángasd magad ebből.

2017. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Na megvagytok még? Rég volt a kérdés, így kíváncsi lennék mi van veletek.
2017. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!