Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiszik azt hogy valami...

Miért hiszik azt hogy valami bajom lenne?

Figyelt kérdés
Alapvetően nyugodt személyiség vagyok,időként vannak kis indulat kitörések,olyankor mindenkivel gonosz vagyok,időként nagyon lehangolt vagyok,máskor nem lehangolt,de nem is vidám olyankor fel alá mászkálom,nehezen alszom,és sokat fáj a fejem.Most miért hiszik azt hogy bajom lenne,sose tudtam megmaradni egy helyben a fejem meg gyengeség érzet lehet vitamin hiánytól is.
2017. okt. 25. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
"...olyankor mindenkivel gonosz vagyok..." talán ezért.
2017. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pontosan így vagyok, azzal a különbséggel, hogy én soha nem vagyok kedves senkihez. Sokan nem tudják mi az, hogy mentális betegség és hogy mi a különbség ekközött meg a személyiség/természet/vérmérseklet között, ezért mondják.De nekem még nem mondta valóban intelligens ember,ilyen okoskodó 8.osztályosok meg kapálásban meggörbült parasztok mondják.
2017. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!