Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy sose...

Hogy dolgozzam fel, hogy sose csajoztam?

Figyelt kérdés

Középkorú lettem és sose volt barátnőm.

Kértem pszichológusoktól segítséget,de egyik sem foglalkozott velem.

Mindig is azt gondoltam,hogy kevés vagyok,alkalmatlan, nem tudok mit felmutatni meg azt, hogy már késő.

Aztán elrohantak az évek és most már tényleg késő csajozni.

Nem tudom mit felmutatni,nem rendelkezem semmivel ami partiképessé tenne.

Az életem többi területe is hasonlóan alakult.


Nem tudom feldolgozni,hogy kimaradtam ebből.

rengeteg élmény,rengeteg tapasztalat.

Világ életemben bánkódni fogok ezen.

Láttam,látom,hogy mások mennyire boldogok és én ebből kimaradtam.


Hol kaphatok ehhez segítséget?



2017. nov. 2. 16:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

Akkor van hozzá késő ha azt gondolod hogy késő. Ha ezt nem tudod feldogozni, akkor sose lesz barátnőd. Valóban nem túl gyakori hogy így alakul valakinek az élete, még ritkább, hogy valaki vissza jön innen. De nem lehetetlen. Én pl 30 felett vesztetem el, és volt barátnőm. 3 dolgot tanácsolnék neked, Nézd meg ezt: [link]

Ne beszélj erről senkinek, hatalmas stigma lehet belőle, kb mintha pedofil lennél. Ne várj csodát senkitől, a legtöbbet te tehetsz érte.


Nyilván a fő akadály a stigma, kegyetlen elutasításokba futhatsz bele, ha elkezdesz nőkhöz közeledni. Barátokat i veszthetsz miatta. Megdugni egy csajt, megcsókolni megölelni egyik korban se késő. De fejben elhinni hogy megtudom tenni, azok után hogy elmúltál 30 vagy 40 hát ahhoz azért erő kell. Nem tudom 40 felett milyen lehet, elég kemény az biztos.



Ugyanis aki ebben jó az ezt nyilván gyakorolta. Először mindenki béna. Nem a sexröl beszélek, hanem ismerkedésről, nőkel való kommunikációiról és vonzalom keltésről. Nagyon nem mindegy, hogy tinédzser vagy felnőtt próbálkozik vele. Két dolgot tehetsz vagy hagyod a fenébe az egészet, és olyan dolgot csinálsz ami boldoggá tesz. Vagy hozzákezdesz és fejlődsz, változtatsz. Mindenhogyan egzisztenciálisan, érzelmileg, szellemileg. Ha nincs pénzed, dolgoz, ha nem tudsz valamit tanulj, ha nem szeretsz senkit, kezdj hozzá. A múltadat viszont törölnöd kell, ha rágódsz a múltadon nem tudsz dönteni, és változtatni sem az biztos út az öngyilkosság felé. Szerintem ez nehéz terep amin gondolkozol. Akiket látsz hogy boldogok nem a párkapcsolattól azok az csak bónusz. Élvezik az életet, a sexet, a kapcsolatot. Szeretik egymást. Aki ezt még nem érezte annak ezt elég nehéz elmagyarázni. Jó dolgokat kell tapasztalni bízni szeretni és szépen lassan tisztul minden. Elsőként pénzre lesz szükséged valamiben jónak kéne lenned. Legyen ez az első lépés.

2017. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy segíteni akarsz, de ezzel az egy mondatoddal:

-Valóban nem túl gyakori hogy így alakul valakinek az élete, még ritkább, hogy valaki vissza jön innen. -


gyakorlatilag agyonvágtál !

2017. nov. 3. 16:25
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy te tipikusan, a félig üres a pohár fazon vagy, a félig tele a pohárral szemben.


Ennyit tudtál leszürni ebből? És a többi amit írt? Az nem épített? Téged csak agyonvágni lehet?


Kapjál már a fejedhez és fejezd be a nyafogást. 80 évesen is fel lehet álni.


Tudod úgy van ez, hogy ha hasra esel, akkor is előrébb jutottál egy testhosszal.


Ellenben te ebből, csak anyit látnál, tanulnál, hogy megütötted magad.


Ez a te hibád, és csak te tudod megoldani.


Szerintem a nyafogás, meg az önsajnálat helyett, fogadd meg az előzö tanácsát, és kezdj hozzá. Buksz, fölálsz,buksz,fölálsz, mész két lépést buksz, fölálsz. Végul majd járni fogsz. Ez ilyen.

Ha meg nyavajogsz akkor, sírdogálj csak a földön tovább.

2017. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod, mi az amiben jó vagy, hogy önbizalmat szerezz. Nem az a lényeg, hogy valamiben te legyél a legeslegjobb, hanem ahol vagy, ott te legyél ebben az egyik legjobb. Ez egy lényeges különbség. Érted? Ezért új közösségeket kell megismerned, ahol tiszta lappal indulhatsz. Ezen kívül pedig próbálkozni kell egyszer, tízszer, százszor, nem törődve vele, hogy kínos volt-e a szituáció vagy nem.
2017. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, barátkozz, udvarolj! Most keresel valakit, és most olyan vagy, amilyen vagy. Vállald magadat, és érdekeljen a másik! Biztos siker!
2017. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

Van egy film, a 40 éves szűz,ez jutott most hirtelen eszembe rólad.Ha nem láttad még,akkor nézd majd meg, nagyon jó.


Szerintem nem nagyon lehet válaszolni a kérdésedre,mert nem nagyon írtál magadról semmit.Dolgozol?Szüleiddel laksz?Vagy talán látens homoszexuális vagy?


Na,fel a fejjel azért,próbálkozzál kezdésnek duci,husi,molett nőknél(nem baj,ha nem szép)önbizalom szerzés céljából.

2017. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

És én hogyan dolgozzam fel, hogy még sohasem ugrottam ejtőernyővel? Nagyon szeretném kipróbálni, de eddig mindig voltak fontosabb megoldandó problémáim, most meg maholnap 60 leszek.

Na, ebben adj tanácsot! Mert én két utat látok. Vagy megszervezem magamnak a dolgot, vagy örökre lemondok róla.

Nos, a te esetedben ugyanez a két megoldás van. Nem pszichológus kell, nem a mi szar tanácsaink, hanem eldönteni, hogy VALÓJÁBAN mit szeretnél, aztán megtenni.

2017. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

vaszil44


ha hasra esel, akkor is előrébb jutottál egy testhosszal.

Ezt megjegyzem,tetszik


Semmiben nem vagyok jó. De lesz merszem próbálkozni attól ha ügyesen korongozok vagy sikeres sertéstenyésztő vagyok?


Ahányszor pofára esek annak híre megy. Azt azért tudjuk,hogy a nők megbeszélik egymással a dolgaikat.

Ha leszerepelek akkor az ismerősei is tudni fogják,hogy mekkora vesztes vagyok.

Nem csak 1 ember előtt leszek vesztes.


Pont az a baj,hogy annyira szégyenlem azt aki vagyok,hogy nem akarom vállalni.

Biztos kudarc.


Láttam a filmet. Nem esett jól.


Ha ilyen egyszerű lenne,hogy eldöntjük mit akarunk és megcsináljuk...

2017. nov. 6. 12:19
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember egy közösségben sikerélményt szerez, akkor más közösségekben is magabiztosabbá válik.

A híre tényleg elmegy annak, aki nagyon béna, de éppen ezért nem szabad túlvállalni magunkat. Szakmai téren se, és magánéletben, ismerkedésben sem. Olyan emberrel kell ismerkedni, aki valamelyest hasonlít rád, és szerényen lépésről-lépésre kell haladni óvatosan. Időt kell adni magadnak is és a lánynak is, hogy összemelegedjetek.

2017. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradtál ki semmiből. Egy középkorú pasi maximum akkor alkalmatlan a csajozásra, ha vastüdőben él. A kamaszszerelmekből kimaradtál, de kár előre bánkódni azokért az évekért, amelyeket most készülsz kihagyni. :)


Ne a "partiképességre" várj, hanem kezdd el csinálni! Kérj tanácsokat barátoktól, ismerősöktől, és keress társat. Nagyon sokan csak arra vágynak (főleg a korosztályodban), hogy egy megértő társuk legyen, főleg több csalódás után. Semmi másra.

2017. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!