Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy sose...

Hogy dolgozzam fel, hogy sose csajoztam?

Figyelt kérdés

Középkorú lettem és sose volt barátnőm.

Kértem pszichológusoktól segítséget,de egyik sem foglalkozott velem.

Mindig is azt gondoltam,hogy kevés vagyok,alkalmatlan, nem tudok mit felmutatni meg azt, hogy már késő.

Aztán elrohantak az évek és most már tényleg késő csajozni.

Nem tudom mit felmutatni,nem rendelkezem semmivel ami partiképessé tenne.

Az életem többi területe is hasonlóan alakult.


Nem tudom feldolgozni,hogy kimaradtam ebből.

rengeteg élmény,rengeteg tapasztalat.

Világ életemben bánkódni fogok ezen.

Láttam,látom,hogy mások mennyire boldogok és én ebből kimaradtam.


Hol kaphatok ehhez segítséget?



2017. nov. 2. 16:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

35 vagyok és szarba a haza.

Csak a cselekvés nem megy, a tettek mezejére lépéssel van gond.


Persze már területek sincsenek rendben az életemben.


Szerintem is úgy a helyes,hogy a rendben mennek a dolgok akkor lehet pozitívan gondolkodni és a fordítva.


Fura,hogy ennek a feldolgozásában nem segítettek a szakemberek.

2017. dec. 20. 17:26
 22/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem úgy tudnád feldolgozni, ha most megtennél mindent azért, hogy bepótold. Egy 35 éves pasas még simán versenyképes, 60 évesen már nem fogsz tudni bepótolni semmit... MOST kell a múlton való rágódást félretenni és tenni valamit azért, hogy megvalósítsd, amit szeretnél.
2017. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Akarsz nőt vagy nem? Ha akarsz, akkor kezdj el ismerkedni, járj el otthonról, regisztrálj társkeresôn. Egyszerû az élet, nem kell túlbonyolítani. Nem értem, mi az, hogy nem vagy partiképes? Miért, akkor ki "partiképes"? Nincs tökèletes ember! És ne foglalkozz a múlttal, kit érdekel, a jelen a fontos. Úgyhogy, ha boldog akarsz lenni, csak cselekedned kell.
2017. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok parit képes,mert minimálbéres munkám van,nem tudok otthonról elköltözni,ha sikerülne is kérdéses lenne,hogy el tudnám-e magam tartani,nem tudok vezetni,nincs társaságom és alapvetően nehezen hozok döntés még abban is,hogy melyik dobozos sört vegyem meg vagy melyik csokit a boltban.


Ha reálisan végiggondolom nem kellenék senkinek és nem a külsőm miatt.

2018. jan. 5. 11:23
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Tűzz ki magad elé egy nem elérhetetlen célt! Pl. megszerzed a jogsit. Ezután tégy meg mindent a célod eléréséért. Ne hagyd, hogy bármi eltántorítson, csak arra koncentrálj. A küzdelem majd határozottabbá tesz, és új kapcsolatokra teszel szert.
2018. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Úgy érzem,hogy egy 35 évessel szemben már komoly elvárások vannak.

Egyiknek sem tudok megfelelni.

Annyira egyértelmű a bukásom,hogy feleslegesnek találom a próbálkozást is.

Szánalmas vagyok.

Elmentem pszichológushoz is, de nem tudott velem mit kezdeni.Az volt a tanácsa,hogy próbálkozzak. Ezért fizettem.

2018. febr. 8. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!