Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy sose...

Hogy dolgozzam fel, hogy sose csajoztam?

Figyelt kérdés

Középkorú lettem és sose volt barátnőm.

Kértem pszichológusoktól segítséget,de egyik sem foglalkozott velem.

Mindig is azt gondoltam,hogy kevés vagyok,alkalmatlan, nem tudok mit felmutatni meg azt, hogy már késő.

Aztán elrohantak az évek és most már tényleg késő csajozni.

Nem tudom mit felmutatni,nem rendelkezem semmivel ami partiképessé tenne.

Az életem többi területe is hasonlóan alakult.


Nem tudom feldolgozni,hogy kimaradtam ebből.

rengeteg élmény,rengeteg tapasztalat.

Világ életemben bánkódni fogok ezen.

Láttam,látom,hogy mások mennyire boldogok és én ebből kimaradtam.


Hol kaphatok ehhez segítséget?



2017. nov. 2. 16:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen ismerős, én volt csajom is kiteregetett dolgokat és hát pár kapcsolatom ráment. Susmogtak a hátam mögött rendesen. Kiderült, hogy szűz vagyok. Pontosabban azóta csak voltam. A szégyen nagyon rossz, egyik legerősebb negatív energia. Amíg a szégyen ott van benned, nem lehet változtatni. Nem kell azt gondolnod hogy a nők, valami kigyúrt állatra vágynak. Ők is csalódnak az is igaz. Nagyon fontos törölni a múltat , eldönteni mit akarsz és megtenni érte mindent. Lehetetlen , hogy ne járj sikerrel. De nem 1 nap alatt.
2017. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mi van ha 5 nő tudni fog valami bénázásodról? Kit érdekel az a netudomány személy véleménye?? Akkor inkább éled le úgy az életed hogy soha meg se próbáltad? Hát nagyon okos gondolkodásmód... Ha akarsz valamit tegyél érte és ne csak a kifogásokat keresd, abból akármennyit találsz.
2017. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

"De lesz merszem próbálkozni attól ha ügyesen korongozok vagy sikeres sertéstenyésztő vagyok?"

Akármilyen hihetetlenül hangzik is elsőre, IGEN! Lesz. Az ember úgy van összerakva, hogy a sikereitől nő az önbizalma. Minden téren!

A pozitív gondolkodás csak egy jól hangzó maszlag. Pozitívan az tud gondolkodni, akinek rendben vannak és sikerülnek a dolgai. Nem pedig attól sikerülnek a dolgai, hogy pozitívan gondolkodik. Az élet olyan, mint a rosszlány. Először fizetni kell, és csak azután érezheted jól magad az ölében.

2017. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kapta jó válaszokat, de ettől a merszem még nulla.

Arról nem is beszélve mire jó leszek valamiben és lesz tőle önbizalmam az is évekbe telik.


Azt viszont nehéz elhinni,hogy a nők egy olyan tutyi-mutyra vágynának, mint én még a csalódások után is.

Szerintem a színvonalat nem lejjebb viszik hanem válogatósabbak lesznek.


Pszichológus tud ezzel mit kezdeni?

Hármat kerestem fel. Egyik sem foglalkozott a témával.

Kettő elküldött, egyet otthagytam.

2017. nov. 7. 13:12
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a kettő milyen indokkal küldött el?
2017. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Miquel bátyó megmondta már: "Nem pszichológus kell, nem a mi szar tanácsaink, hanem eldönteni, hogy VALÓJÁBAN mit szeretnél, aztán megtenni."
2017. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit akarok.


Az egyik csoportterápiára küldött a másik szerint meg nem értem amit ő mond nekem,nem tudom beépíteni.

2017. nov. 9. 10:18
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Önismereti könyveket kellene olvasnod. A helyes önismeret nagyon fontos.
2017. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Most keress kapcsolatot, úgy, ahogy most vagy.
2017. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!