Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kell magamon segíteni?

Hogy kell magamon segíteni?

Figyelt kérdés

A gond az,hogy vannak dolgok amiket nem tudok megoldani,feldolgozni,lenyelni.


Nem tudom egyedül megoldni,nem tudom mi okozza a baj.

Kérnék segítséget,de a megfizetni nem tudom az állami ellátás meg semmit nem ér. A megyémben neves szakembert felhívtam telefonon és ő sem javasolta a TB alapú pszichoterápiás ellátást.


Én értem azt,hogy csak csináld,meg döntsd el csak ami másnak könnyű meg egyértelmű az nekem nehéz és nem megy.


Jelenleg ott vagyok,hogy egy 4. lehetőséget keresek.

Tudok valamit ajánlani?



2017. nov. 10. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezhetem ki volt az a neves szakember aki nem javasolta a TB s pszichoterápiás ellátást vagy esetleg el tudnád mondani, hogy miért nem? A TB alapú pszichoterápiás ellátás nem okvetlenül alacsonyabb színvonalú, hiszen sokszor ugyanarról a szakemberről beszélünk mint akit magánrendelésben megtalálnál. A helyedben én nem vetném el a TB-s pszichoterápiát, pláne ha csak ezt engedheted meg magadnak.
2017. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én sem javasolom a TB alapú pszichoterápiás ellátást. Sőt semelyiket sem! Vagy a glutén vagy az étolajok (esetleg mindkettő) számlájára írható a mai pszichés betegségek 95%-a. Első körben ezeket kéne kizárni az étrendedből, utána lehetne esetleg "szakemberen" gondolkodni.
2017. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2,

Nyilván nem fogom ide írni a nevét.

Az interneten elérhető pár cikke. A megyében van neve.

Ő maga is olyan szakember aki dolgozott TB alapú állami helyen. Tőle és egy fiatal pszichológustól is hallottam(tőle személyesen),hogy nincs idejük és energiájuk foglalkozni az emberekkel annyira túlterhelt a rendszer.

Meg alacsony a színvonal.

Meg sokan lekezelőek.

Arról már nem is beszélve,hogy én nem tudnék 17 óra előtt sehova odaérni !


3,Miquel . Peeeeerszee...


Próbáltam segítséget kérni, találkoztam néhánnyal,de elég rossz tapasztalataim vannak. Utóítélet !

2017. nov. 14. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom, tapasztalataim alapján a TB alapúakat, sokszor maga a szakember is másképp dolgozik, ha magánrendelésben van, ami nagyon szomorú dolog, de ez van és valahol talán érthető is.
2017. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!