Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem birom elviselni, hogy ha...

Nem birom elviselni, hogy ha a párom máshol van. Pszichológus tud ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy most jött ki ez belőlem, hogy majdnem két oranyira van a munkahelye. Elvileg nem marad ott sokáig de bármi lehet...Mikor közelebb dolgozott addig nem volt ilyen gond, most viszont azonem agyalok állandóan, hogy milyen messze van és én nem lehetek vele és nagyon kivagyok ettől. Pedig mikor kozel dolgozott is csak délután /este találkoztunk, de akkor nem voltak bennem ilyen érzések mert tudtam, hogy itt van a varosban. Nem tudom miért zavar ennyire, hogy messze van. Volt aki mondta, hogy biztos nem bízok benne. Ez nem így van, teljes mértékben megbizok benne tudom, hogy csak dolgozni jár oda, de ha attól félnek, hogy megcsal vagy ilyesmi akkor akkor is félnek, ha itt dolgozna a városban. És nem, nem azért voltam nyugodt amikor itthon voltam, mert akkor tudom ellenőrizgetni. Sose tettem ilyet. Én is dolgozok, nem otthon ülök de most is a sírás kerulget attól, hogy ő olyan messze van és én nem lehetek ott vele. Tudom, hogy ez nem normális. Menjek szakemberhez vagy mi legyen?
2017. nov. 13. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

8! Igaz, írtál tanácsot is, de most miért kell belekötni a helyesírásába? Ráadásul egyetlen egy szót tévesztett el (azonem), a többi ékezethiány, vesszőhiba. Ha telefonról írt, ez még egész jó...

Nézd meg a Te leírásod, egyetlen egy vessző sincs benne. Nem értem az embereket, miért kell kötekedni, ennél sokkal, de sokkal durvább helyesírási hibákkal írnak emberek.

(Nem tudom hányas voltam, talán 3-as.)

2017. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Írás közben nem látom: javítok, 4-es voltam.
2017. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért az elég szemét dolog, hogy szóvá tettem a 8-as válaszát, valaki meg alattomos módon lenullázta. Csak jelzem, nem én voltam.
2017. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A tanácsa az valóban hasznos volt a 8-annak! :)
2017. nov. 14. 12:06
 15/19 A kérdező kommentje:

8-asnak*

De a helyesirasomba megint bele lehet kötni :D

2017. nov. 14. 12:06
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne is törődj vele! Egyáltalán nem rossz a helyesírásod. Stilisztikailag bele lehetne kötni, de kiébe nem?! :)) Csak az esett rosszul nekem is, hogy én leírtam a magamét, órák múlva visszanéztem ide, és látom, hogy egy 0 van a kérdésénél. Pedig jókat írt.

Aki meg nullázgat, az inkább írjon is választ, ne csak pontozgasson!

Kérdésedre meg szerintem már kaptál annyi választ, hogy jól tudj dönteni. Először próbálj magad változtatni, ha nem megy, akkor doki... De előre szólok, a pszichológusok visszahívnak jópárszor, mert ez nekik jó biznisz. A lényeg, hogy jó szakembert találj, ami valljuk be őszintén, nem túl könnyű!

2017. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na bumm, én is elírtam: nem a kérdésénél, hanem a válaszánál. :D
2017. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11. Nem hiszem, hogy mentsége bárkinek az, hogy mások helyesírása is rossz. Nem vagyok hazafias érzelmű, de a minimum, hogy ha magyarnak születtem akkor beszéljem a nyelvet. Hátborzongató látni, másoknak ez mennyire nem megy. Aki nem tud helyesen írni, az ne írjon nyilvánosan mert ciki. Amit írtam meg nyilván 0%-ban hasznos, mert sokkal jobb elküldeni a kérdezőt pszichiáterhez, aki jól megtömi gyógyszerrel aztán lesz annyi baja, hogy ezzel valóban nem fog már foglalkozni. Szomorú, hogy az a megoldás,hogy "szakemberhez" küldjük a problémás embert. Nehogy már foglalkozni kellken vele. Holott biztos, hogy oka van a dolognak és megoldása is. Ehhez nem kellenel gyógyszerek meg pszichomókus.
2017. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18! Érdekes, most már vannak vesszőid?


Amiért írok újra, mivel megszólítottál: Senki nem pszichiáterhez küldte, hanem pszichológushoz, a kérdező is belátja, hogy szüksége van rá.

DE: Ne keverd a szezont a fazonnal, mert a pszichiáter teljesen más, mint a pszichológus. Utóbbi nem is írhat fel gyógyszert! Okoskodsz, meg kötekedsz. Ez neked miért jó?

2017. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!