Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elviselhetetlen depresszióm...

Elviselhetetlen depresszióm van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyugtató elvonás utóhatása + körülmények miatt. Nem tudok dolgozni, egész nap egyedül vagyok, senki nem nyitja rám az ajtót. Nem csak szomorkodom, hanem olyan vagyok, mint egy telefosott zokni, és fizikailag is rosszul. Biciklizni szeretek, de ebben a hidegben/esőben/szélben nem lehet. Kórházban már voltam, semmit nem segítettek, csak leszedáltak, a beszélgetős pszichológusokat kóklernek tartom. Közhelyeket mormognak óránként 15 ezerért. Nincs kedvem élni, de nem akarok meghalni. Nem tudom, mit tegyek.

Nem tini vagyok.



2017. dec. 12. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én amikor depis voltam, megtanultam horgolni.

Karácsonyi díszeket kezdtem horgolni.

Mivel kezdő voltam, műanyag gömböket vettem, és azt borítottam be a horgolással. Egy hónap alatt az egész családnak meghorgoltam a gömböket, és a depresszióm is sokat javult. Láttam értelmét a dolgoknak.


[link]

2017. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves 12.! A munkád gyönyörű. Én megtanultam dobolni, és jó a kézügyességem is, de a depi megmaradt.
2017. dec. 12. 22:34
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Először is, a DEPI nem ugyanaz, mint a DEPRESSZIÓ! Tanuljátok már meg végre!

Másodszor; ha igényled a társaságot, de nincs erőd kimozdulni, miért nem hívod át néha a barátaid? Max egy filmre.

2017. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#3 te nyomorult prűd vagy.
2017. dec. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát az biztos nem vagyok, csak magadról állítasz ki bizonyítványt:D
2017. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
@13: Így van, hívd át a barátaidat, ez jó ötlet! Amelyik meg vevő rá, azzal dughatsz is egy jót! Vagy többet. ;)
2017. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na és mit tettél az ügy érdekében kedves kérdező, így több mint 1 hét után? Remélem legalább felhívtál magadhoz egy testhezálló alakot xD
2017. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!