Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha bántanak?

Mit tegyek, ha bántanak?

Figyelt kérdés
Most kerültem gimibe és eddig elég vacak, mivel elég nehezen barátkozom. Csöndes vagyok persze van 1-2 ember akikkel elbeszélgetek, de a többiek rendszeresen kinevetnek, ha hibázok ráadásul nem egyszer beszélnek ki. Mit tegyek?

#bántalmazás #lélek halál
2017. dec. 16. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni. Mondanám, hogy menj át egy másik suliba, de ilyenek mindenhol vannak. Le kell szarni őket. Ez a legjobb megoldás. Tudom, ez nehéz. Ha visszaszólsz akkor meg lehet, hogy még jobban bántani fognak :/
2017. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hahh...nekem a munkahelyem is ilyen :D Emelt fővel tojj a fejükre és érezd jól magad azzal a pár emberrel. Én is ezt teszem, a tirpákok nem érdekelnek, néha odavetek egy megvető pillantást és látványosan arrébb megyek ha közel van valamelyik. Kb mintha egy pisiszagú csövest kerülnék ki. De már fel sem tűnik, jön magától a mozdulat. Észre fogják venni elég hamar. Nézd le őket, nem kell szólni semmit nekik. Elég egy jól irányzott pillantás és egy sokatmondó mozdulat.
2017. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is nem rég kerültem gimibe. Bár én ezt annyira nem mondanám, hogy bántanak, pedig csendes vagyok én is. Általánosban végig ezt tették velem. És ahogyan azt az 1. válaszoló is írta, lesz*rtam őket. Tedd te is ezt. Azokkal, akikkel pediglen közös nevezőre tudsz jutni, tartsd a kapcsolatot.

2017. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
En voltam az erem mind a ket oldalan, en szivattam oket, rago a szekre, olaj a szekre, fuzeteiket(amibe a hazit kellett irni eldugtam), hashajto az uditobe.. Nekem mokas volt, ok nem tudtak meg(csak fel evvel utana,mikor mar ezek a dolgok voltak a vicc targyai), de en nevettem mikor oran feheredett a gyerek es ment ki wcre
2017. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is csak akkor állnak le, ha megvéded magad. Illetve ha barátokkal vagy... Sajnos az egyedül lévő gyerekek a célpontok mindig, mert őket nem védi meg senki.


Lesz**ni szerintem nem lehet az ilyet.


22/N

2017. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Unokahúgomnak ami hatásos volt, hogy félrehívta a bandavezért és megkérdezte tőle, hogy mi baja, és abba kívánja-e hagyni ezt. Érdekes mód összetöpörödött a nagy és kemény csaj és csak bólogatott, hogy igen abba hagyjuk, semmi baj nincs bla bla... A kutyák csak addig ugatnak amíg a farkukra nem lép az ember.
2017. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig állj ki magadért.
2017. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!