Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham vagy valami más?

Pánikroham vagy valami más?

Figyelt kérdés

Az év első felében nagyon gyakori volt, hetente akár kétszer is előfordult, aztán valahogy ritkább lett, abbamaradt. Hónapok után tegnap újra rám tört. Írni akartam, leírni, ami az eszemben járt, de két sor után kitéptem és kidobtam. Aztán ideges és szomorú lettem, a sírás jött rám, ordítottam. Próbáltam nyugtatni magam, folytatni az írást, mert olyankor magamnál voltam. Néha felüvöltöttem, aztán lecsitult.

Utánanéztem, mik a pánikroham fizikai tünetei, de egyikre sem emlékszem, hogy tapasztaltam volna, mert olyankor belülre figyelek. Negatív gondolataim vannak, senkinek érzem magam, egyszerre rengeteg dolog suhan át az agyamon, főleg egymással ellentétesek. Fogalmam sincs, hogy akkor hevesebben ver-e a szívem, hogy veszem a levegőt, kipirulok vagy izzadok-e, szorít-e a gyomrom vagy sem, mert éppen az a legkisebb gondom.

Főleg olyanok válaszát várom, akik tapasztaltak már hasonlót.



2017. dec. 28. 18:43
 1/3 anonim válasza:

ezer százalék hogy nem pánik.


a pánik az nem az hogy szomorú vagy meg sírsz.

a pánik olyan hogy elmést egy buliba, tök jól érzed magad aztán egyszercsak rossz érzésed lesz halálfélelmed, menekülni akarsz, dobog a szíved lever a víz, nen tudod mi lesz , mindjárt elvisz a mentő.

ez a random pánikroham, de van olyan is akit csak bizonyos szituációkban ér, pl tömeg, autó, lift, kinek mi a mumusa, ilyenkor te generálod a pánikot.


amit te leírtál, az nem tudom mi de nem pánik.

sztem szomorúság, enyhe depresszió talán.


üdv, egy gyógyult pánikos

2017. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bocs a melléütésekért, telóról vagyok
2017. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első, ez nem pánik. Valamilyen belső feszültség, ingerültség.
2017. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!