Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Döntésképtelenségen való...

Döntésképtelenségen való változás hogyan valósuljon meg?

Figyelt kérdés

Egy ideje döntésképtelenné váltam egy személy, általa egy korábbi negatív esemény hatása miatt. Egyszerűen félek dönteni, nem bízom magamban, így mindig másokra várok, hagyatkozom - még ha ezáltal ráfaragok is.


Összesítve: félek.

Hogyan tudnék ezen változtatni?



#döntésképtelenségen #való változtatás
2017. dec. 29. 20:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot és a történetedet. A lényeg, hogy csinálni kell a dolgokat és kevésbé parázni.
2017. dec. 29. 22:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen. De teljesen más alapon él, aki tudja, hogy Isten gondviselése létezik az ő számára, minta aki úgy gondolja, a vak véletlennek van kiszolgáltatva! Nekem ez volt a fő problémám huszas éveim során. Miután felismertem, hogy létezik gondviselés, rendbe jött az életem. Kitartóvá váltam, nem adok fel semmit abból való félelemből, hogy úgyse lesz jó vége.


Ld. fentebbi idézet, hogy ti. Isten nem engedi, hogy egzisztenciálisan végleg elvesszen, aki benne bízik és tőle kér segítséget! Csak ki kell tartani, mert problémák a hívők életében is ugyanúgy vannak!

2017. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

és ez nem vakhit, és nem is a "higgyél magadban, akkor sikerül" ezoterikus hit, hanem az Élő Istenben való hit.


Zsoltárok könyve

Ezek szekerekben, amazok lovakban bíznak; mi pedig az Úrnak, a mi Istenünknek nevéről emlékezünk meg.

Azok meghanyatlanak és elesnek; mi pedig felkelünk és megállunk.


Ez tényleg halál komolyan így van. :)

2017. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Döntés előtt dobjál fel egy 20 ezrest, fej vagy írás.
2017. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!