Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy pánikroham volt? Mit...

Ez egy pánikroham volt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Reggel felkeltem, és addig nem is volt semmi bajom amíg rá nem néztem az órára.. Az a lényeg hogy elaludtam, nagyon elkéstem a suliból. Pedig muszáj lett volna időben beérnem, meg az osztályfőnökkel is beszélnem kéne, és emiatt is elég ideges vagyok/voltam egy pár napja. Aztán meghallottam hogy itthon volt apukám, így meg ki se tudtam menni a szobából, mert ha látja rajtam hogy sietek, azonnal rájön hogy elkéstem, és elkezd kiabálni, de ha nem megyek ki akkor azt hiszi hogy ma sincs első két órám, viszont így még jobban elkéstem. Nem tudom megmagyarázni, de borzasztóan ideges és mérges voltam, remegtem, izzadtam, elnehezült a mellkasom, rám jött a sírógörcs. Tudom hogy hülyeség, ennyire így reagálni, ki is röhögött az egyik barátnőm amikor mondtam neki. Tuti azt hiszi hogy csak lógok, de nem, tényleg borzasztóan érzem magam, és fogalmam sincs mit csináljak. Nem merek bemenni a suliba, tuti ezzel cseszegetne egész nap, orvoshoz igazolásért meg ígyis úgyis csak holnap tudnék elmenni.


Ne haragudjatok ha érthetetlen amit írtam, minél gyorsabban ki szerettem volna írni magamból


2018. jan. 3. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem pánikroham volt, csak reakció egy nagyon stresszes helyzetre.
2018. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

A pánikroham egyik fő jellemzője - pláne az elsőé - hogy nincs semmi közvetlen kiváltó oka. Derült égből esete. Észre fogod venni, hogy ha az lesz és soha nem fogod elfelejteni.

2018. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem pánikroham, akkor tényleg csak ennyire erősen reagálok egy stresszhelyzetre? Hogy tehetnék ellene?
2018. jan. 3. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Vedd lazábbra a dolgot :) 2 óra igazolatlan hiányzás nem a világ vége (semmi következménye csak sajnos túlstreszelnek minket...) A pánikroham ennél durvább.

Ne idegeskedj ilyen kis dolgokon :)

Tudod lassan járj tovább élsz!!!


17/F

2018. jan. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!