Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó depresszió, zavartság,...

Állandó depresszió, zavartság, ürességérzés, koncentrációzavar, miért?

Figyelt kérdés
Egész életemben jelen volt a depresszió,szorongàs és szedtem is rá antidepit.Volt,hogy jobb,volt,hogy rosszabb volt,de most megint depis vagyok és agyalok ,hogy miért és panikolok hogy így kell leélni az életemet.nagy adagban szedem az antidepit is de hiába.nincs érzésem se semmi irànt.torténnek a dolgok körülöttem ,de semmi érzésem.
2018. jan. 4. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Elég nehéz lesz fe először is azzal kell kezdened hogy nem szedsz semmit .. ezektől a gyigyszerektol csak "zombi " leszel .. próbáldd meg élvezni ezt a kis életet amit te is kaptál a jó Istentől . És ne gondolkodj reménytelen dolgokról . Járj el erdőbe , vizpart közelbe ahol tiszta és zöld minden sokat legyél olyan környezetben . Keress barátokat , találj hobbit ! És próbálj egy picit színesebben öltözködni . Szepitkezz !!! Újulj meg mint egy virág ;) menni fog !!!! Ne agyalj gondolj magadra !!! Élvezed amit kaptál !!!
2018. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit az nehéz lesz,mert magamtól nem merem elhagyni.a dokim meg nem véletlen írta fel.amugy jók amiket írtál.igazad van csak nagyon nehéz.ha nem szedek gyógyszert meg szarabb lenne szerintem. gyógyszer nélkül annak könnyebb,aki nem ennyire depis,meg kenyszerbeteg..
2018. jan. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!