Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség?

Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
Állandóan azon jár az agyam,hogy mi embereknek mi célja van a földön lenni és minek dolgozni,minek ezt,meg azt csinálni.Sok olyan helyzet van,hogy csinálok valamit és egyből jön a gondolat,hogy ezt miért kell csinálni .Miért pont így kell,vagy miért pont így vagyunk mi emberek beprogramozva? Tudom hülyén hangzik ez az egész,de depresszióssá tesz ez.Vagy depresszió hozza ezt ki?Vagy skizofrénia? Mi lehet ez?
2018. jan. 23. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kényszergondolatok, ami a szorongás egyik fajtája. Depresszió okozhatja, és a kényszer betegség is csinál depressziót, de a kettő külön-külön is lehet. Nem hinném, hogy skizó vagy, annak mások a tünetei.
2018. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez nem betegség, egyszerűen csak filozofikus alkat vagy. Vannak, akik csak élik az életüket, automatikusan teszik a dolgukat és nem gondolkoznak el az élet értelmén, elfogadnak mindent úgy, ahogy van. Viszont ha a feladataid sikeres elvégzése nem okoz örömöt és folyton azon agyalsz, hogy miért is kell minden nap felkelni és többnyire ugyanazt csinálni, na az már a depresszió tünete lehet...
2018. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy milyen betegség ez?

Krónikus szabadidő szindróma...

2018. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jé valaki aki ugyan olyan helyességen gondolkodik mint én...Amúgy semmi baj ezzel.Kíváncsi vagy de ha depit okoz azért az nem jó.Beszélgess valakivel akivel elmélkedhetsz ilyen kérdéseken.Írj ha gondolod.
2018. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!