Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 23 évesen pánikroham. Miért?

23 évesen pánikroham. Miért?

Figyelt kérdés
Bonyolultan fogom tudni csak elmagyarázni, mert konkrétan én sem tudom, hogy mit élek át. Másfél hete felhagytam a marihuána fogyasztással, és azóta rendszeresen, minden nap kb egyszer 10 percig tartó érzésem van, aminek tünetei a mélypontra süllyedt közérzetem, kis rosszulléttel fűszerezve. Ilyenkor olyan mintha nem lennék önmagam, hanem.. Nem is tudom. Semmi lennék. 4 évig minden este 2-3 füves cigit eltoltam és hirtelen szakitottam meg egyik napról a másikra az egészet. Plusz genetikailag is hajlamos vagyok rá, mert édesanyám 10-15 éve rendszeresen kedélyjavító gyógyszert szed mióta epilepsziás rohamot kapott. A barátnőm is a napokban hagyott el, ami szintén nagyon nehezen érintett. Mit tehetnék hogy jobb legyen? Tudom, hogy a pszichológus segítene, de magam nem tudom ezt megoldani? Vannak önjavító módszerek? Ez örökre ilyen marad vagy csak ideiglenesen lehet ilyen?
2018. jan. 29. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikroham, az tök más.
2018. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak az elvonási tünet. Ha kitartasz el fog múlni idővel.
2018. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem tényleg így lesz.
2018. jan. 29. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!