Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodok ilyen borzalmakat?

Miért álmodok ilyen borzalmakat?

Figyelt kérdés
Most keltem fel egy délutáni szundiból és hihetetlen borzalmasakat álmodtam. Egy kerek sztori volt, tudtam hogy van valahol a városban egy gyilkos és valamiért meg akartam keresno, aztán valahogy rátaláltam és végignéztem ahogy kinyír és feldarabol egy embert, de minden részletére emlékszem, kibelezte, aztán feldarabolta. Utána még valakivel megtette ugyanezt aztán valahogy rám talált és engem is kinyírt, vagyis akkor döbbentem rá, hogy a gyilkos lehet hogy én vagyok valójában, mert olyan volt mintha épp a saját fejem akarnám levágni, még a kést is éreztem a nyakamon, de aztán amikor leesett a fej, akkor nem az enyém volt. Aztán a "gyilkos" elkezdte velem etetni a levágott fej agyvelejét meg felgyújtani a nemi szerveit meg ilyenek.... Álmodtam már durvákat, de ez kiverte most a biztosítékot nagyon.... Huszonéves srác vagyok egyébként, asszem jelenleg elég céltalanul az életben...

2018. jan. 31. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Stresszes lehetsz mostanában. Nem ártana neked egy kis B vitamin komplex, és szerves magnézium, valamint gyógytea.
2018. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha üres gyomorral fekszel le, és lefekvés előtt filmezés, gépezés helyett inkább olvasol, általában kevesebb hülyeséget álmodsz. Persze másoknál lehet, máshogy műküdik, nálam általában így.
2018. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem éreztem különösebben stresszt mostanában inkább ürességet. Félek, hogy mi van ha gyilkos hajlamaim lesznek, vagy skizofrén leszek, nem akarok bántani senkit. :(
2018. jan. 31. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, nemed? Mit csinálsz, dolgozol, tanulsz?
2018. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyeneket valszeg azért álmodsz mert sok szart nézel a tévében! De ha nagyon zavar menj el pszihológushoz.
2018. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy àlom miatt még nem kell aggódni.Mivel megràzott téged,ez is bizonyítja,hogy nimcs benned eféle hajlam.Lehetek benned olyan érzések,informàciók,amiket tudat alatt mélységesen elutasítottàl és ez ilyen àlomban nyilvànult meg.De az is lehet hogy véletlenül egy agresszív,zavart személyre ràhangolódtàl,àlmunkban sokszor vàlogatàs nélkül müködik a telepàtia.
2018. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!