Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt hogyan dolgozhatnám fel?

Ezt hogyan dolgozhatnám fel?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Van egy 22 éves ismerősöm akivel eddig elvileg nagyon jó barátok voltunk. Azt mondta hiányzok neki meg örül hogy ilyen barátja van mint én. De ez akkor volt mikor volt munkám és meghivtam erre arra, meg adtam neki pénzt bérletre is kölcsön. Aztán ma váratlanul bejelentette, hogy ő nem akar tovább barátkozni, mert ő nem tud senkihez alkalmazkodni, nem jó barát meg hogy ő egyedül érzi magát jól otthon a gép előtt. Meg hogy csak azért barátkozott velem mert megpróbált változtatni. De nem érdekes hogy akkor hagy el amikor nincs munkám meg vissza kell adni a pénzt? Akkor miért nem közölte az elején hogy ő nem barátkozós tipus? Minek hülyitett? Ezt a csalódást hogyan dolgozzam fel?
2018. jan. 31. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lehúzós ember van, el ne hidd amit mond.

Jól lehúzott aztán most már, hogy nincs benne érdeke, dobott téged. Ennyi. Ez a valóság, te is sejted nyilván.

Feldolgozni? Hmmm, nem biztos, hogy fel kell, tanulj az esetből. Fogd fel úgy, hogy ennyi és ennyi pénzedbe került (amit kölcsön adtál neki), hogy megszabadulj ettől az embertől. Így jártál jobban hidd el. A jövőben lehetőleg ne hagyd magad kihasználni.

2018. febr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!