Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, ha pánikbeteg...

Mit tehetnék, ha pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már csak akörül jár az agyam, hogy milyen bajaim vannak.. voltam már kivizsgálásokon is, de akkor is bebeszélem mindig, hogy bajom van, gyenge vagyok, mindennapi életemre is rányomja a bélyegét ez az egész, már lassan semmit nem tudok csinálni...

2018. febr. 4. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Első sorban kezdjél el tornázni napi szinten! Lélegezz helyesen minél többször. Szedjél Brandenburg B vitamint, ebben van jó magnézium és egy gyógynövény is. Nekem használ.
2018. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az nem pánikbetegség. Inkább feszültségnek, szorongásnak mondanám, túl vannak terhelve az idegeid.

Az első válaszoló által említett B-vitaminon és magnéziumon kívül jó hatású még a D-vitamin és az Omega3 kapszula is. Plusz gyengeséget, fáradtságot okozhat a vashiány is, ezt vastartalmú ételek fogyasztásával vagy vastablettával lehet pótolni. Szedd mindet rendszeresen, és tényleg sportolj, mozogj, szintén rendszeresen.

2018. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!