Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet pánikbetegség?

Ez lehet pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, egyedül élek albérletben. Gyermekkorom óta egyedül szerettem lenni, utáltam emberek közé menni, gimnáziumban 2 éven át jártam pszichológushoz szociális fóbia és önbizalomhiány miatt. Egy ideje azonban úgy érzem, hogy megfulladok egyedül, olyan jó lenne, ha valaki itt lenne mellettem. Ma olyan szinten rosszul éreztem magamt, hogy görcsölt a hasam, rázott a hideg, de a víz is kivert, aztán úgy éreztem, hogy ki kell mennem a lakásból. Elmentem a könyvtárba tanulni, ahol teljesen megnyugodtam, hatékonyan ment a tanulás, mert megnyugtató érzés volt, ahogy ültek körülöttem az emberek. Lehet ez valami kialakuló pánikbetegség vagy csak a vizsgaidőszak miatti stressz? Még egy vizsgám van hátra és rettenetesen félek tőle.
2018. febr. 5. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem pánik betegség az fordítva van otthon vagy jól.Inkább stressz és a sok egyedüllét.Ha vége a vizsgának lazíts menj el otthonról vagy hívj meg barátokat.Kicsit az idegeidre ment a tanulás és azbegyedüllét
2018. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pánikrohamot fel fogod ismerni, az ennél sokkal durvább.
2018. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!