Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Öngyilkossági gondolataim vannak, és ezekről teljesen nyitottan beszélek, mintha természetes lenne. Anorexiás vagyok. Ha valaki azt mondja, hogy nekem komoly segítségre van szükségem, rávágom, hogy nem érdemlem meg. Mit lehet tenni, ha belátom, hogy nagyon beteg vagyok agyilag, de mégsem fogadom el a segítséget,mondván:"tönkre akarom tenni magamat".

Hogy tudnak segíteni rajtam, ha egyszerűen nem fogadok el semmilyen segítséget?

Ja hozzáteszem, hogy 14 éves vagyok. Szomorú idáig süllyedni ilyen fiatalon.

Egyébként azért haragszok ennyire magamra (vagy nem is tudom mi ez) mert körülbelül három hónapja nyilvánosságra került néhány meztelen kép rólam, amit egy fiúnak küldtem eléggé naivan. Szörnyen haragszom magamra, és mindenki megutált. Próbáltam többször véget vetni az életemnek, de valahogy sose jött össze, és nem azért, mert nem merem(sajnos)! Aztán vagdostam a csuklómat, utána hánytattam magamat. Tényleg mindent kipróbáltam már, csak hogy megbosszuljam saját magamnak ezt az egészet.

Bocsi skacok, de ez nagyon kijött most belőlem. Tanácstalan vagyok.



2018. febr. 6. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elveszett tini barat? Ami nincs azt nem vesztheti el az ember. Plane azt ami sohase volt
2018. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy esetleg unatkozol? És most a jól kitölti a napjaid az önvád, és önpusztítás. Kitalálhatnál valami izgalmadabb dolgot is mielőtt olyan beteg leszel, hogy az egész életedet tönkre teszed vele. Most megtanultad, hogy nem küldünk meztelen fotókat senkinek. Szörnyű amit veled csináltak de nem magadat kéne bántani hanem azt aki ezt tette. Ha feljelented csúnya büntetésre számíthat mivel kiskorú vagy még. Tudom kislány vagy még, de most próbálj felnőni a feladathoz és állj ki magadért! Csak van 1 olyan felnőtt akiben megbízol. Kérj tőle segítséget....tedd félre a szégyenérzeted mert önmarcangolással nem fog megoldódni ez a probléma. A hülyeséget elkövetted. Más is hibázik. Amit most csinálsz az a hülyeség folytatása......állj a sarkadra mert egyrészt ezt nem teheti meg veled senki! Másrészt hogy a fenébe fogsz megbírkózni majd ennél sokkal nagyobb peoblémákkal ha az elsőnél feladod. Küzdj és ne legyél áldozata egy ilyen semmirekellő fiúnak!
2018. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!