Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Minden napom ugyan az.

Állandóan szomorkodom, alig van barátom. Sokszor azon gondolkozom hogy miért élek. Nagyon fáj, értelmetlennek érzem ezt az egészet. Belefáradtam. Furcsa érzéseim vannak amit lehetetlen megfogalmazni. Amikor egyedűl vagyok olyan mintha valaki követne. Minden féle véres dolgokra gondolok. És néha félek magamtól is. Azpn gondolkodtam lehet van még egy személységem. Megmagyarázhatatlan az egész...



2016. dec. 2. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
azokra koncentrálj akik szeretnek es amit te szeretsz csinálni, másra más negatív rossz dolgokra ne figyelj. Tereld el a figyelmedet ha ugy érzed hogy megint butaságokon gondolkozol.:) én velem is ez volt a helyzet...
2016. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!