Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsról tapasztalatok?

Antidepresszánsról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemrég a pszichológusom felírt nekem egy homeopátiás szert enyhe depresszióra, és azt mondta ha a következő találkozásunkig nem használ, akkor 1 hétre be kell feküdnöm a pszichiátriára, és kapok antidepresszánst. Valaki esetleg tudna írni véleményt, hogy mégis milyen hatással van az emberre? Tényleg segíthet? (17/l)

2018. febr. 8. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

a pchihologus nem írhat fel gyógyszer, csak a pszihiáter


a homeopátiás szer mondjuk nem is gyógyszer, nem is fog érni semmit.

Pchihiáterrel beszélj ne pszihologussal.

2018. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, segíthet, akin már csak az segít. Te nem szorulsz rá! Aki rászorul az az, akit már az öngyilkosság fenyeeget, vagy képtelen enni, kiállni az ágyából stb.
2018. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát én 1 hónapja szedem, és még nem érzek nagy változást. Viszont a pszichiáterem+anya azt mondja h még kell egy kis idő h érezzem a hatását.

Viszont Anyukám már vagy 10 éve szed rexetint, és ő sokkal jobban van tőle.

2018. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem is hasonló "tünetek" fenyegettek nemrég. Én sem nagyon bírtam kikelni az ágyból. Nagyon sokat aludtam, jelenleg is alig eszek, szinte folyton nyomott hangulatom van, és még sorolhatnám. Elég durva 2 héten vagyok túl. Most egy kicsivel jobb.
2018. febr. 8. 22:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a neve ahomeopátiás szernek? Sedatific PC? Ez elég jó gyógyszer. Szerintem biztosan fog neked segíteni. Napi szinten sportolj is, tornázz, vagy fuss!
2018. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Ne félj a pszichiátriától, se az antidepresszánsoktól! Nem egy álom bent feküdni, de hidd el, nem származik károd belőle. Figyelni fognak rád, ha bármi baj van, közel lesz a segítség.

Én jobban lettem az antidepresszánstól, plusz az antipszichotikumtól, amit régebben szintén szednem kellett. Előtte már olyan szintre jutottam, hogy a világ gyógyszerét beszedtem volna, csak múljanak el a kényszergondolataim... azóta sokkal, sokkal jobb.

2018. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hadd ajánljam a B-vitaminokat! Elengedhetetlen szerepük van az idegrendszer működésében; ha hiány van, könnyen lehetnek ilyen tüneteid. Lehet kapni B-komplexet gyógyszertárban, drogériákban is, és nem is drága.
2018. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remotív extra a neve. Köszönöm a tanácsokat/véleményeket.:)
2018. febr. 9. 18:45
 9/14 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem írhat fel kábítószert.
2018. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én írtam hülyeséget, bocsánat. Ez recept nélkül kapható, szóval igazából nem írta fel, csak ajánlotta.:)
2018. febr. 9. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!