Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hat a Rivotril 0.5?

Nem hat a Rivotril 0.5?

Figyelt kérdés

Generalizált szorongás írta fel a pszichiáterem.

Nyugodtabb vagyok is tőle nap közben de este nem alszok jól 4-5 órákat összesen. Lehet hogy kellene melle más fajta gyógyszer is? Hangulat javítót a legközelebbi alkalmon fogok kapni. De komolyan már ettől is eseted vagyok hogy nem tudok jól aludni.

Hétfő óta szedem a Rivotilt napi 3x1.

Valakinek valami tanács? Köszönöm előre!


2018. febr. 10. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevés a gyógyszer, vagy nem jól van elosztva.

Vagy szedd úgy, hogy R:0.5, D:0.5, E:1mg

Vagy a reggeli, déli tablettából vágj le 1-1 negyedet, és tedd hozzá az esti szemhez.

2018. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a Rivotril attól függetlenül,hogy felírta az orvos,az egyik legkeményebb szer,és nagyon addiktív,tehát nagyon rá lehet szokni.A 2mg-osról nem is beszélve.

Én is szedem,de csak egy felet a 0.5-ből de azt sem állandóan.

Szerintem a napi 3X1 sok,nagyon vigyázz vele,sokszor az orvosok sem ismerik.Lehet hogy a napi 3 miatt nem tudsz aludni,ugyanis van egy felpörgető hatása is.

2018. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na igen osztogatják mint a cukorkát aztán 1 évnyi szedés után többet le nem jön róla senki ... agyrém h mennyire felelőtlenül gyógyszereznek
2018. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!