Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos gyomorideg, szorong...

Folyamatos gyomorideg, szorongás, rossz közérzet leküzdése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, ez a második évem. Minden nap hányingerrel megyek be, pedig nem izgulok meg semmi, de ez kialakult nálam már nagyon hosszú ideje.

Sok rossz dolog történt már velem, és valamiért soha nem látom semminek a jó oldalát, mindent a negatív oldaláról közelítek meg.

Az egyetemet nem hagyhatom ott, a szüleim fizetik, mert egyébként szeretem, amit tanulok, tehát nem konkrétan az egyetem miatt szorongok, hanem most már lassan minden miatt, akár itthon is.

Pszichológus segítségében nem hiszek, nem sok emberre számíthatok azok közül, akik körülöttem vannak, még a szüleimre sem igazán.

Ha valaki volt hasonló helyzetben, hogyan sikerült leküzdenie?



2018. febr. 13. 12:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszer lista nem gondolom, hogy helyes lenne, de az tény és való, hogy érdemes lehet bevinni a fontos tápanyagokból a neked illő mennyiséget és ezért akár Merj hagymát is enni nyersen zsíros kenyérrel például, meg paprikával, felvágottal.


Kakaózz is néha és ne felejtsd el a számodra kedves ételeket, italokat, amelyek boldogsággal töltenek.


Hogyh félsz a szüleidtől, az pedig alapjáraton egy stressz helyzet, mert végülis beletolnak egy szituációba azzal, hogy fizetik az iskoládat, te pedig menet közben nem mersz belőle kilépni....csak éppenséggel ezzel önmagaddal cseszel ki, mert önmagadra erőlteted azt, amit valójában nem szeretnél...Manapság már csak ilyenek ezek az egyetemek és felsőoktatási intézmények; amik sehol sincsenek az ókori Görög filozófusok hozzáállásához, akik Tengerpari séta mellet fedezték fel és fejtették meg az Élet értelmét.

2022. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!