Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék ezzel kezdeni?

Mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig mindenen stresszeltem, állandóan mindenre ráparáztam, és sok helyzetben elég negatív vagyok. Azt vettem észre magamon, hogy képes vagyok olyan szinten felhúzni magam, hogy görcsbe rándul a gyomrom és remegek. A legrosszabb, amikor egyedül vagyok. Egyszerűen nem tudok egyedül lenni, nagyon rossz kedvem lesz és sokszor még sírok is ilyenkor. Sosem panaszkodhattam, mert egyébként nagyon jó életem van, van egy csodás párom és ha vele vagyok persze nagyon jól érzem magam. Nagyon sok mindent megkaptam a szüleimtől, sok barátom van, alapvetően tényleg nincs okom panaszra. Imádok sportolni, az mindig megnyugtat, de ha abbahagyom, 1 óra múlva ugyanúgy fel tudom magam idegesíteni mindenen. Mit tehetnék? Mi bajom van, mit változtassak az életemen?

2018. febr. 15. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
21/N
2018. febr. 15. 20:34
 2/3 Mocskos9 válasza:

Az agresszió/idegesség akkor jön ( a legtöbb esetben ) elő, amikor az embernek valamiféle lelki problémája van. És ez nem valami hegyi beszéd, mert ismerem ezt az érzést. Nekem az volt a bajom, hogy nem volt rendben az önbecsülésem. Úgy éreztem hogy nem szeret senki, nem érek semmit, nem vagyok fontos senkinek. Társaságban utáltam egyedül lenni. Folyton arra kényszerítettem magam, hogy beszélgessek, röhögjek a többiekkel, hogy "minél több legyek". Szerintem neked is csak az önértékelésedet kéne rendbe tenni. Vannak olyan emberek akik szeretnek egyedül lenni. NA ÉN UTÁLOK. De ha egy kicsit is rendbe teszed saját magaddal való viszonyod, szerintem ez változni fog. Az ingerlékenység még amúgy lehet ilyen örökletes is, mivel az én családom is egy nagy puffancs. De próbálok ezen változtatni. A jó dolgokra fókuszálni. Ha boldog vagy, akkor nem lehetsz dühös!

Na most jön a hegyi beszéd---> MINDEN FEJBEN DŐL EL

Szurkolok neked!♥ És sokáig a pároddal!

2018. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) Aranyos vagy, igyekszem!
2018. febr. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!