Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrénia és alternatív...

Skizofrénia és alternatív gyógymódok. Működhet?

Figyelt kérdés
Skizofrén vagyok. Járok pszichiáterhez és szedek gyógyszereket is. Teljesen el vagyok szigetelődve már. Gondoltam, nyitok egy kicsit más gyógymódok iránt. Valakinek valami tipp?

2018. febr. 19. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem a gyakorira való téma. Csak a pszichiátereddel megbeszélt gyógymódok és "tippek" mehetnek - hiszen ő gyógyít-kezel és nagyon árthatna, ha valamilyen "tipp"-pel ebbe a folyamatba bezavarnál.
2018. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon komoly, összetett probléma. Nekem is van ismerősöm, aki ezzel küzd. Nem egyszerű.

Szerintem semmiképp se próbálkozz természetgyógyásznál, csodatevőknél. Csak olyannál, aki egyben orvos is és foglalkozik alternatív gyógymódokkal is mellette. De ezt is csak úgy, hogy az orvosoddal megbeszéled, esetleg ő ajánlhatna neked valakit.

Nagyon sok csaló van, akik kihasználnak bárkit.

2018. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj itt szétnézni. [link]
2018. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első kettővel.


Ha nem csak azokat a gyógymódokat követed, amelyeket az orvosod írt elő, belezavarhatsz a kezelésbe.


22/N

2018. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem járhatsz másokhoz is, ha elmondod a pszichiáterednek, és beleegyezik. Én jártam már homeopátiára, egy orvoshoz, de semmit nem használt. Nem hiszem, hogy ezen segíthet valami csodamódszer. Hallottam viszont, hogy anno egy orvos valamelyik kábítószerrel gyógyított meg skizókat. Esetleg ilyen tudományos módszereket tudnék elképzelni. Én wingwave coachingra járok, az tényleg elképesztően hatékony, nekem is sokat segített, és mindenféle mentális betegségben szenvedőnek sokat segíthet. Én mondjuk anno nem dolgoztam, alig hagytam el a házat, volt valami téveszmém, ami megőrjített...
2018. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a Dr. Clark-féle Zapper készüléket. Ez egy egyszerű elektronikus készülék, némi szakértelemmel házilag is megépíthető, vagy már 10000 Ft körüli áron beszerezhető. Én építettem magamnak, és bevált! Heti 2-3 darab, egyenként 61 perces kezeléssel elpusztítja az agyban lévő anyarozst és egyéb penészgombákat, amik a skizofréniát kiváltó hallucinogén anyagokat (pl. LSD) termelik. Már néhány zapperelés után lecsillapodtak a gondolataim és aludni is sokkal jobban tudtam. A gyógyszerekkel szemben ennek nincs mellékhatása, és nem a tüneteket kezeli, hanem az okot szünteti meg.
2018. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!