Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek stressz ellen?...

Mit tehetek stressz ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Másfél éve kigyogyoltam egy szociális fobiabol mert sulit váltottam és eddig tünet mentes voltam. Viszont egy tantárgyból új tanár jött 2 hónapja aki nagyon utál engem és folyton szivat, többször is ki hívott felelni. Amióta jött az új tanár újra előjöttek a tüneteim, de csakis az az óra előtt. Szünetben elkezdek izzadni s hányingerem lesz, egész órán nem tudok figyelni, de ahogy kimegy a tanár már semmi bajom egész nap.

Heti 4 órám van vele, szóval kéne valami stressz oldó tipp, mert félek hogy hosszú távon újra visszatér a betegségem, ami nagyon nem lenne jó. Várom a tippeket, :)


2018. febr. 20. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szívd fel magad, készülj fel alaposan az óráira, ne tudjon olyat kérdezni a tanayagból, amit nem tudsz. Bármennyire is pánikolsz, ne lássa rajtad, a válaszod legyen magabiztos, határozott, ne kérdezz válasz helyett, és mindent, amit mondasz, támaszd alá megfelelő hivatkozásokkal. Feleléskor pedig egyszerűen beszéld túl: ha a témát azonnal kifejted, logikusan építed fel, nem fog tudni belekötni. Persze tud olyat kérdezni, ami kapcsolódik az anyaghoz, de nem tudod akkor se, ha mindent betéve megtanultál, viszont az nem a tananyag lesz, ez esetben pedig legyen kedves a tanár megmutatni, hol is volt ez leírva a ti tananyagotokban.
2018. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!