Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy barátnőm...

Lehetséges, hogy barátnőm depressziós, vagy más baja van?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom:


Állásai mindig rosszul fizetős, vagy részmunkaidős.

Mintha semmi produktívhoz nem lenne kedve, viszont programokhoz, kirándulás ilyenek lenne kedve, de azokat sajnos én halogatom el.

Évek óta nem láttam sírni, de vannak néha szélsőséges dühkitörései apróságkon, nem hiszti, hanem ilyen magának morgós, agresszív, de nem ellenem irányul.

Tiniként vagdosta magát, ott vannak a nyomok még, azt takargatja.

Sokszor trehány, de a kézmosásban, tisztításban meg túloz.

Tart az emberektől nagyon. Bevallotta, hogy munkanélküliként egyszer egy hétig nem lépett utcára. A programok is, amiket szeretne is olyan helyeken lennének, ahol kevés ember van.

Sokat bántották, kiközösítették.

Ami miatt nagyon aggódom, megnéztem az előzményeit, és nagyon disszonáns volt, durva véres grafikák, képregények, vicces videók, aztán hirtelen öngyilkosságról szóló oldalak következtek. Nem szokott öngyilkosságról beszélni, pedig az édesapja több éve öngyilkos lett.


Szeretem nagyon, de sokszor olyan mintha nem ismerném. Főleg azok után, amiket láttam, hogy néz.


2018. márc. 1. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig jól lenne a barátnődnek, ha eljárnátok kikapcsolódni. Szerencsére már a régi dolgokból fegyógyult. Amiket leírtál, hogy morog, hisztis, ezek nem betegségek.
2018. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magambol kiindulva, az, ha ongyilkossaggal kapcsolatos oldalakat nez, az nagyon rossz jel! Nem veletlenul szoktak az ongyilkosos cikkek ala odairni, hogyha problemad van hivd ezt es ezt a szamot. Elkepzelheto, hogy ilyen gondolatai vannak...pszichologus kene. Valahogy ki kene huzni belole h vannak-e ongyilkos gondolatai.

Kimozdulni, eljarkalni mindenesetre biztosan jot tenne, probald kimozditani ot otthonrol.

2018. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok beszélni vele erről. Azóta már csináltam programot és élvezte.
2018. márc. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!