Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már majdnem, hogy paranoiássá...

Már majdnem, hogy paranoiássá váltam. Hogy szabadulhatnék meg ezektől a gondolatoktól? Csak boldog szeretnék lenni.16/l

Figyelt kérdés
Eddig is eléggé foglalkoztatott mások véleménye,de az utóbbi hetekben (talán már hónapokban) ez elhatalmasodott rajtam. Minden percben suliban is azon agyalok hogy biztos hogy rólam beszélnek. Vagy ha nevetgélnek is, akkor is biztos rajtam. Próbálom terelni a gondolataimat, mondogatni magamnak hogy biztos nem így van mert van nekik jobb dolguk is mint én, de egyszerűen nem megy. (Amúgy eléggé kibeszélős suliban vagyok) Aludni is alig alszok, folyton ilyeneken kattogok, hogy utálnak.

2018. márc. 24. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképp megkeresnék egy pszichológust, én 7 éves korom óta szorongok, ami 20 éves koromra súlyos paranoiává vált. Ne hagyd,hogy veled is így legyen!
2018. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Átgondolom még, köszönöm. Gyógyulást kívánok!
2018. máj. 1. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!