Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyet mennyire lehet...

Az ilyet mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés

Beszélek egy fiúval online. 24 évesek vagyunk. Egyszer azt írta ő ha valakivel együtt van is, ő van úgy hogy elszokott tűnni, mert szüksége van nyugalomra. Tehát addig nem keresne. Erre írtam hogy mi van akkor ha én eltűnök. Erre írta hogy ne tűnjek el, mert ha igen, akkor megkeresne, és ne legyek kíváncsi arra hogy hogyan, mert neki van egy sötét oldala, amit jobb, ha nem ismerek. Erre írtam, hogy ez most fenyegetés, amire azt írta, hogy hogy jut ilyen az eszembe, ő csak megakar engem védeni azoktól, akik bántanak.

Egyszer azt is írta ha személyesen találkoznánk akkor elrabolna, utána írta, hogy viccelt. Meg azt írta hogy ő bizony megverné azt aki megpróbál rám nyomulni.

Most nem tudom, hogy ezeket most szívatásból írja, szórakozni akar rajtam, vagy tényleg igaz lehet amit ír?

Sokszor úgy érzem úgy vesz, mint ha lenne közöttünk valami.


2018. ápr. 6. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Néz ilyenekkel viccelni sem szoktak. Labilis srác lehet. Szerintem tartsd magad távol tőle.
2018. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem kezdenék vele kapcsolatot az biztos...minden viccben van vmi kis igazság...szóval még személyesen nem is találkoztatok így fogalmad sincs milyen mikor ilyenekkel viccel 'élőben' de ilyenekkel nem szokás, a párommal 8 éve vagyunk együtt ilyeneket sosem mondott/írt nekem az egészséges féltékenységgel nincs gond, de szerintem ennek nem lenne jó vége..ő eltűnhet, de te nem stb...lehet, hogy birtoklás mániás szóval nem lennél szabad mellette...ne lépj be egy ilyen kapcsolatba csak ezt tudom tanálcsolni
2018. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem semmi felhasználható adatod nincs meg neki?

Szakíts meg vele azonnal minden kapcsolatot.

Ez valami dilis.

2018. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudja hol lakom. Ha letiltom képes lenne zaklatni? Amúgy így hogy még nem is találkoztunk lehetséges az hogy birtokolni akarna?
2018. ápr. 6. 10:13
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Jelentsd be, hogy összejöttél egy sráccal, minden szempontból tökéletes és ne beszélgess vele max csak távolságtartóan. Akkor le fog kopni lassan. Ha erre odamenne zaklatni akkor nagyon komoly a baj. Akkor zaklatna később is, ha nem így tennél. Akkor csak a hatóságok segíthetnek. De valószínűleg nem ilyen komoly a baj nála.
2018. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legyél őszinte. Mondd meg neki, hogy ez még viccnek is rossz és neked nem fér bele. Sajnos ezek után a "viccek" után nem tudsz rá úgy nézni mint azelőtt és szeretnéd, ha nem írna többet.
2018. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy én is érdeklek más férfiakat, és rám írt egy másik is, erre írta, hogy kinyírja.
2018. ápr. 6. 10:20
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a francba. Ha megközelít akkor meg mutasd meg a beszélgetést a rendőrségnek.
2018. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Rátaláltál egy állatra.
2018. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze utána erre is azt írta, hogy csak viccelt.
2018. ápr. 6. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!