Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem? Ez valami betegség...

Megőrültem? Ez valami betegség? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Őrültnek mondjuk nem nevezném magam, mert azok asszem nem tudják magukról hogy valami nem oké. Na de. Beteges a viselkedésem... Élvezem bántani a szeretteim. Mármint családon kívüli szeretteim. Pl. Szeretem megütni őket. És sokszor gondolkodom azon, milyen buli lenne eltörni a csontjaikat, és hallani ahogy szenvednek. Viszont filmekben nem nézek ilyeneket, mert utálom a vér látványát. Ezek mellett, magamat is szeretem bántani. Rúgdosni ütlegelni. A lényeg, hogy a fehér bőrömet más színű sebek borítsák. Élvezem is ezt csinálni, és szerintem gyönyörű hogy valaki fehér bőre tele van lilás sebekkel. Ami még furcsa lehet, hogy elég sok minden nagyon egészségtelen dolgot "megkóstolok". Neeem. Nem hamburgerre gondoltam. Hanem pl. Körömlakkra, vagy rúzsra, tintára. Akármire. Mi ez? Van valami szellemi bajom? Ha igen mi a neve? Érdemes lenne pszichológushoz menni?
2018. ápr. 11. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne orvoshoz menni, igen. Lehetőleg jó gyorsan.
2018. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy ennyire gyorsan váaszoltál... Viszont nem nagyon van jó kapcsolatom a szüleimmel... És jelenleg még nem vagyok nagykorú. Nem tudom hogy kellene dokihoz mennem :/
2018. ápr. 11. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs vitaminhiányod? Amiatt is kóstolhatsz meg ilyen dolgokat.
2018. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vitamin hiány miben nyilvánul meg? Naponta eszek gyümölcsöt/zöldséget.
2018. ápr. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!