Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom kiverni a fejwmből...

Nem tudom kiverni a fejwmből az öngyilkosság gondolatát, sőt egyre inkább gondolok rá. (Már voltak kisérleteim) Hogyan lábaljak ki ebből?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban jut eszembe az öngyilkosság. Jelenleg pszichiatrian vagyok, de azon gondolkodok itt bent, hogy miként valósítsam meg az egészet. A betegségem csak rátesz egy lapáttal skizoaffektiv pszichózis. Ahogy telik az idő úgy jön elő az hogy miként kéne megtennem. Mit tegyek, hogy ez az egész ne legyen rajtam?
2018. ápr. 30. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg benn is ilyen gondolataid vannak, a legjobb, amit tehetsz, hogy mindezt elmondod az orvosoknak is, akik addig nem engednek ki, míg nem tudnak tartósan kigyógyítani belőle. Ne titkolj el előlük semmit. A saját érdekedben!
2018. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barack20 ***** válasza:
Légy kitartó, hidd el sokkal jlbbam jársz, mindent mondj el az orvosaidnak, azért vagy ott hogy meg gyógyulj, nem pedig hogy titkolózz! Jobbulást!
2018. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!