Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz, kimerültség, mi...

Stressz, kimerültség, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az elmúlt időszak eléggé stresszes volt számomra, elég sok rossz dolog történt velem, és nem igazán számíthattam senkire,szép lassan igyekeztem felállni és összeszedni magam,azt hittem sikerült,de..


Azonban mostanság úgy érzem nincs velem rendben valami. Nehezen alszom el,vagy nem tudok aludni,vagy akár egy egész éjszakát is,változó,de a kelés nehéz,szinte mindig fáradtnak érzem magam.


Megfogok valamit és hirtelen kimegy az erő a kezemből és elejtem.


Munkahelyemen igyekszem mindig koncentrálni,odafigyelni a munkámra, szeretek jó munkát kiadni a kezemből,de ígyis előfordul,hogy elrontok valamit,és ilyenkor hamar dühös leszek, sajnos volt olyan,hogy bele kellett ütnöm az asztalba,hogy megnyugodjak,pedig egy nyugodt ember vagyok, nem jellemző ez rám.


A memóriám sem a legjobb,pl. ma kérdezte az egyik kollégám,hogy emlékszem-e milyen jót nevettük tegnap az ebédlőben,én pedig arra sem emlékeztem hirtelen,hogy vele ettem tegnap.


Ami nemrég jelentkezett,hogy elkezdtem keverni a neveket, eleinte munkahelyemen cseréltem fel két kolléga nevét néha fel sem tűnt,de tegnap már a páromat is a testvére nevén szólítottam,nem tudom miért.


Este vacsorához készültem, le akartam rakni a tányért az asztalra,meg voltam győzödve,hogy oda tettem,de nem láttam ott,aztán láttam meg,hogy mellette hever a földön összetörve.


Nem tudom mi történik velem,de a mai eset után elkezdtem egy kicsit aggódni, fiatal vagyok még..


Segítő válaszokat előre is köszönöm.


26/N


2018. máj. 8. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh hát én arra tippelnék, hogy nagyon kimerült vagy. Nem kellene kivenned 1-2 nap szabit kicsit pihenni, mondjuk hétvégével egybekötve? Én mostanában azt vettem észre magamon hogy éppen vizsgáimra tanulok, édesanyám mondta hogy délután elmegy itthonról és amikor mondta hogy na akkor majd jön kérdeztem hogy mi, mert hova megy. Annyira kidob minden más információt az agyam ami most nem a tananyaghoz kapcsolódik. Szerintem nagyon fáradt lehetsz de valószínűleg stresszes is, annak a forrását kellene megtalálni.
2018. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!