Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne egy nagy problémám és...

Lenne egy nagy problémám és csak tanácsot szeretnék kérni? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
öt éve elkeztem egy fősulit és három éve meghallt a lányom. Mély depresszioba estem és azótaa sem jöttem ki belöle. három éve küszködök a sulival mindig halogatok stb, mert azt gondotlam majd egyszer jobb lesz lesz és betudom fejezni. most kaptam egy levelet ha a félévben nem fejezem be megszünik a jogviszonyom. mit csináljak? jövöéten van vizsga 50 tétel, és még elö sem szedtem. (de még ha ez lenne abaj) évek óta nem dolgozom, depressziso vagyok és erősen pánikbeteg, ugynéz ki gyomorfekélyem is kialakult a sok idegeskedéstől, Állandó félelemben élek , remegek, pánikrohamaim vannak, és állando fej és gyomro féjés. mit csináljak? vége a sulinak, vgay menjek el ugy vizsgázni hogy évek ota nem is mertem kilépni itthonrol. az anyag mennyiségéről már nem is beszélve, 5 nap 50 tétel...
2010. jún. 14. 13:38
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én megmondtam!! Nemhogy hülyének nézzél már. Négy éve tanulom az egészségügyet mindenféle téren és folytatom egyetemen. Nem véletlenül válaszoltam szerencsétlennek. Az olyanoknak nincs itt a helyük,mint Te már bocsi. Ha nem tudsz valamit,akkor ne írd le!! Az előzőnek is igaza van :)

Legalább vannak még normális emberek és hisznek a másiknak,aki esetleg jobban tudja,vagy magától utána néz!

Ennyi...gondolkozz el,hogy itt van e a helyed!!!

2010. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Be kellene tartani azt az alapszabályt, hogy így távolról csak pozitív, bátorító véleményeket hangoztassunk akármilyen EÜ végzettségre is hivatkozunk.


Soha ne utaljunk reménytelenségre, még ha ez tényszerűen következik is.


A valósággal sokkolni csakis személyesen teheti meg szakember is.

2010. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mert sokkoltam?????????Az eü-s vagyok! Nem mondtam rosszat,sőt azt a nagyon hosszút is én írtam neki!!
2010. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaj, ne vitatkozzatok már, nem erre van szüksége szegénynek! Szerintem a lányod büszke lenne rád, ha megpróbálnád, még ha nem is sikerül! Biztos vagyok benne! Próbáld meg, de ne csinálj gondot abból, ha nem megy. Sok sok sok erőt és kitartást kívánok neked! :)))
2010. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15:45


Annyira vered a melled arra a EÜ-re. Majd ha doktori címet szerzel az orvosin, akkor oltogathatsz. De szerintem akkor nem is lenne ekkora a pofikad.

Oszt ennyi, na cumí van

2010. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem nagy a "pofikám"!! Nem tűröm,ha így beszélnek velem!! Nem dicsekszem a dolgaimmal! Semmi értelme...Szánalmas vagy... ):
2010. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Elő kell venni a pozitív gondolataidat, mert valamit egy egész életen át lehet halogatni, aminek nincs értelme. De amit megteszel, arra azzal a jól eső érzéssel fogsz visszanézni, hogy "ez is készen van", "megdolgoztam érte", és elégedett vagy. Ha halogatsz, soha nem leszel elégedett.

HAJRÁ!!

2010. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!