Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van sok próblémám, légyszi ne...

Van sok próblémám, légyszi ne nevessetek ki, hanem tanácsot szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
4 éve szociálfóbiám van,depressziós,agóra fóbiám van,mindig azt hiszem,hogy valaki hátulról figyel és félek az estéktől.Anytót kinyitni telefonon beszélni,valamit aláírni és közlekedni nem bírok.Ezek nálam mind az iskola miatt alakultak ki,ezért "csak"nyolc álltalánosom van meg.Voltam magántanuló,de a vizsgázni nem tudtam ezért mindig megbuktam.Járok szihológushoz,de ott se bírok megszólalni,így nem ér semmit.Gyógyszert szedek:Aurorix naponta 3-om szemet,de nem használ.Egyre jobban az öngyilkosság felé hajlok,mivel így nem lesz életem sohasem.Ez nem kamu kérdés,sajnos ez nagyon is komoly!L/18
2010. máj. 11. 00:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
a Firefoxban van helyesírás ellenőrző
2010. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Szia! Hogy értetted, hogy az iskola miatt alakultak ki? Ott történt valami ami ezt kiváltotta? Mivel kapcsolatban szeretnél segítséget/tanácsot? Van esetleg valaki a közeledben akivel őszintén tudsz beszélgetni?
2010. máj. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
NEM tudom mit csinálj DE NE LEGYÉL ÖNGYILKOS
2010. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom az első hozzászólókhoz hasonló emberkék miatt alakult ki nálad ez a világ utálat (félelem). Nos legjobb a család ilyen problémákban, de talán a Te esetedben nem így van. Javaslom hogy foglalkozz állatokkal pl. egy kis kutya, ő majd elfeledteti veled az emberek ellenséges világát. Az életed eldobása semmire sem megoldás csupán a gyengeséged bizonyítása, én nem adnám meg ezt a sancot a az embereknek! Te vagy a vezér, Te vagy az aki megmutatja hogy sokra vagy képes...
2010. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
07:10....az első vagyok, ez egy kamu kérdés, mégis mit kellene rá válaszolni?....
2010. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu kérdés?
2010. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki bajban van nem lenyomni kell helyesírással baxtatni, hanem felemelni!
2010. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
22%

1) ha tanult volna rendesen, akár magántanulóként, akkor nem lenne ennyire szörnyű a helyesírása

2) egy szociális fóbiás, depressziós nem így irkálna, sőt valószínűleg nem is írna

3) ha tényleg szociális fóbiás lenne és rájönne arra, hogy "így nem lesz életem sohasem", akkor az már bőven a gyógyulás első jele

2010. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%

1. nem mindenki tud tökéletesen billentyűzeten írni.

2. miért ne írhatna,nézz már szét hány depresszióval / szociál fóbiával kapcsolatos kérdés ebben a kategóriában..rengeteg

3. az csak jó dolog hogy rá jött hogy így nem lesz semmi belőle,és elkezd haladni a gyógyulás felé.

2010. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

00:42-Erre, inkább nem írok semmit sem.

02:03-Iskolában sokat bántottak én hülye meg nem szólltam ,inkább türtem amíg bírtam.Igen ,van az édesanyukám.

06:56-Ha nem tudok magamon segíteni,akkor már nem bírom sokáig!

07:10-Nagyon szépen köszönöm, a bíztató szavakat!

08:36-Nagyon szépen köszönöm!

08:42-Hallottál,te valaha a diszlexiáról és a dysgráphiáról?Elküldjem a fénymásolatátt a papíromról?

Miért azok,hogy írnak?Segítséget,mi már nem is kérhetünk?Ebben igazad van,de nem bírok tovább lépni!

2010. máj. 11. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!