Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszert szednek?...

Milyen gyógyszert szednek? Merjen e szedni az antidepresszánst? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már körülbelül 1 éve szenvedek panikbetegségtől,szorongástól!

Mostanra nagyon durva tüneteim vannak már,a panikrohamaim eltartanak több órát, és autóban és buszon is rosszul vagyok pedig 50km re kellene mennem mostanában vese CT re!

Nemtudom menni fog e!

0.25 frontint szedtem de semmit nem hatott,aztán rivotrilt próbáltam 0,5 reggel 1 szem este 2szem!

De semmi ,egyeltalan nem hat semmit!

A pszichiáter még tavaly novemberben felirt scippa antidepresszánst,de nem mertem elkezdeni szedni,gondoltam megpróbálom egyedül legyőzni de nem megy , hiába próbálom, egyszerűen egyre lejjebb süllyedek, már buszra sem merek felszállni!

Hogy menjek igy Pestre CT re?

Pedig sürgős lenne mert vesekövem van és már vesegörcsel is küzdök!

Egyszerűen nem tudom mit szedjek vagy mit tegyek hogy ne legyek rosszul, borzasztó így élni!

A scippa antidepresszáns amúgy kivan váltva, azon agyaltam elkezdjem e szedni de sokan írták hogy nagyon durva a mellékhatása ezért nem merem elkezdeni!

Emetofobiam van, ezért lettem panikbeteg, és egyre csak rosszabbodik az állapotom,28 évesen már csak árnyéka vagyok önmagamnak!Ez borzasztó!

Szeretnék végre jobban lenni!



2018. máj. 12. 07:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ez odáig rendben is van ha letudsz szállni,de mi van ha az autópályán megyünk?

Szalljak le ott? És akkor hogyan tovább??


Van aki azt írta már 4 hónapja jól lennék, honnan tudod?

Nem akartam függő lenni,megakartam próbálni egyedül leuzdeni ,sajnos eddig nem ment,de igyekszem, ezert nem kezdtem el

2018. máj. 13. 15:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Badarságokat beszélsz, ne haragudj.
2018. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Onnan tudom, hogy jól lennél, hogy én is szedek antidepit.
2018. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem megoldás. Maradandó károkat okoznak az agyban.
2018. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!