Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb 1.5 2 honapja fogyasztottam...

Kb 1.5 2 honapja fogyasztottam 1 discoban ekstasyt es tul adagoltam. Rosszul lettem utanna tobb napig nagyon rossz kozerzetem volt. Es azota neha neha nagyon rosszul alszom. Van mikor nagyon nehezen alszom el. Lehet koze az almatlansagnak ehez?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy 2 hónap múlva ennek lenne a hatása, de ne folytasd inkább. Én is ekiztem meg speedeztem néha régebben, nekem is volt hogy pár napig szar volt utána, le is álltam velük. De nem hinném hogy hónapokig hatna.
2018. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem tavaly ugyanez volt, még hónapok után is éreztem hogy nem távozott el belőlem teljesen az eki. Mondjuk az is benne lehetett hogy ráparáztam meg folyton erre gondoltam, de ne aggódj el fog múlni.
2018. máj. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy más, akár mérgező anyagok is voltak benne. Idegmérgezés nem vicces dolog. Szintetikus drogoknál sosem lehet tudni. Valószínűleg lassan jobban leszel.
2018. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!