Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok attól...

Depressziós vagyok attól lehet hogy nehezen veszek mely levegőt?

Figyelt kérdés

20/F


Allergiás vagyok, szedek ZODAC tablettát. Tegnap arra lettem figyelmes, hogy nem bírtam levegőt venni, fújtott, és pánikba estem. Pánikbeteg vagyok. Ittam sok vizet és kifutottam a friss levegőre és jobb lett.


Sok dolog történt velem az utóbbi időkben. Bántanak dolgok amik pl nincs szerencsém normális lányra, vagy barátokra. Magamba vagyok zárkózva, nagyon rossz érzés. Nagyon vágyom kapcsolat után, de nincs és nincs ra szerencsém és ettől vagyok boldogtalan. Voltam pszichológusnál de nem sokat segített.


Mit csináljak? És még csak tavasz van, még nyár sincs, az rosszabb lesz. Lecci segítsetek.


Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. máj. 24. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez! Az allergiára meg kiváló szerintem a ZODAC
2018. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne már, pszichiáterhez nem szeretnék menni, nincs más mondszer? De ahogy említettem hogy az allergológus csinált valamilyen tesztet olyan cuccot adott amit magamba kell szívni és aztán pípolt és azt mondta hogy valami ott alacsony akkor kiírt olyan cuccot amibe tablettát kell tenni és magamba kell szívni és letudozni. Hirtelen nem jut az eszembe hogy hívják azt a cuccot
2018. máj. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!