Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az valamilyen mentális betegsé...

Az valamilyen mentális betegség jele hogy elmegyógyintezetbe akarok kerülni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem olyan mint a filmekben de jogos is lenne ha bevinnének mert érzem hogy nincs minden rendben.

2018. jún. 9. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát még a bentfekvős pszichiátriák is eléggé olyanok mint a filmekben, csak ma már nincs elektromos agybuzerálás.

De egyébként elég hasonló a bánásmód mint a filmekben, én voltam a tündérhegyen meg a debreceni kenézyben, nem ajánlom ha csak nem vagy mazochista.

Száll a kakukk fészkére még a 21. században is.

2018. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább járóbeteg pszichiátriai szakrendelésre menj
2018. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Te ilyen divat majom vagy. 2017-2018 slágere a pszichiátria.
2018. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen pontosan! Egyatalán nem hallottam/lattam sehonnan hogy az lenne a divat. Akár mi állhat annak hátterében miért kell/kéne ide mennem. Le se állok veszekedni nem éri meg ilyenekre az időt pazarolni.

2018. jún. 10. 00:20
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

3.! Te tiszta hülye vagy! A vagdosás, meg hasonlók lehetnek divatmániák (esetleg), de hogy valaki pszichiátriára akar befeküdni, az rohadtul nem divat. Hol olvastál ilyet?

Kérdező! Először járóbetegrendelésre kérj időpontot, ha az orvos úgy látja, úgyis beutal. Jobbulást!

2018. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abból indulok ki, hogy vannak olyan emberek, nem is kevés akik imádják a kórház filinget, fizetnek is azért, hogy rendszeresen ott feküdhessenek az imádott osztályukon. xd
2018. jún. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6., azt hospitálódásnak hívják.
2018. jún. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csodálkozom hogy nem jött olyan sok komment hogy milyen vagyok.

A skizofrénia jeleit látom magamon de nem akarom magam idegesíteni így inkább először elmegyek orvoshoz de nagyon félek mert eddig viszonylag normális életem volt....

Még egyszer köszönöm!

2018. jún. 10. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!