Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáter miért akarja...

A pszichiáter miért akarja elvenni az antidepresszánst? Nem értem

Figyelt kérdés

Súlyos depressziós vagyok már november óta és antidepresszánst szedek dulseviat. Ez a depresszió kb félévente visszatér nálam. És most meg ahogy voltam kontrollon doktornál azt mondta túlságosan feldobott vagyok és felhangolt inkább ne szedjem az antidepresszánst. Mondtam neki nem vagyok feldobott Ő meg azt mondta hogy Ő az orvos jól látja.


Ilyen esetben mi a teendő? Vissza fog térni a depresszióm?



2018. jún. 10. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha PMD-s vagy akkor igaza van. De a részletekért a dokit keresd.

A depresszió sem jelenti azt, hogy életed végéig gyógyszert kell szedned. Kiforogja magát a dolog idővel, minden ember más. A doki sok ilyet lát, jobban ért hozzá, mint mi itt.

2018. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért akarja elvenni az antidepresszánst, mert nem szorulsz rá. Akkor sem ha te szívesen szednéd...
2018. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket nem a dokinak kéne feltenni? Aki ismeri a problémádat, beszélt veled stb. és valszeg jobb elképzelése van a dolgokról mint így láttatlanban bárkinek?
2018. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy úgy látja meggyógyultál! Nagyon lassan építsd csak le. 2-3 hetente 1/4-del csökkentsd az adagot. Végül a negyedet is harmadold.
2018. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
A gyógyszer nem oldja meg a problémákat.
2018. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!