Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy depressziós vagyok?

Lehet, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Kezdek gyanakodni, hogy depressziós vagyok. Kb.2 hete már folyamatosan fáradt vagyok, hiába alszom mégis úgy ébredek, hogy mindenem fáj, lehangolt és rossz kedvűen. Semmihez nincsen energiám, még az is lefáraszt ha bepakolom a mosógépet. Erőtlennek és semmire valónak érzem magam. Folyton fáj a fejem, a nyakam, a gerincem, vállai és a két karom. A lábaimról nem is beszélve. Megmozdulni sincs kedvem és csak egyedüllétre, csendre vágyom. Mit lehet csinálni ezzel, hogy jobban legyek? 😢
2018. jún. 11. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyél Tankcsapdás jobb számaik vannak 😂😂


Viccet félretéve.ki kellene inkább mozdulnod jobb lelkizni egy barátnőddel vagy a párodnak elmondani.találj valami elfoglaltságot ami leköt eltereli a gondolataidat.esetleg sportolj :)ha meg nem jössz helyre pszchiológus.jobbulást neked :)

2018. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjemmel nem tudok erről beszélni, mert úgy érzem miatta alakult ki ez nálam. Az utóbbi időben nem törődik velem, nem beszélgetünk. Teljesen elhanyagolt. A nekem tett ígéreteit nem tartja be és mindenki más fontosabb neki mint én. Folyton a hátsó sorba szorulok.
2018. jún. 11. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom.pedig erre ő lenne a megoldás.ha leülnétek s kompromisszumot kötnétek.esetleg nem tudom van e gyermek elvinni nagyihoz s meglephetnéd egy vacsival masszázssal.hátha.de ezt gondolom neki kellene hisz ő a férfi
2018. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 gyermekünk van. Sajnos lassan már hozzájuk sincs türelmem és energiám. A férjemnek a lelkemet kiteszem, de semmi. Ezt olyan természetesnek veszi, hogy ez a dolgom. A kedvenc kajáját főzöm, megölelem, hozzá bújok, de semmi hatása. Ha ezeket én nem teszem, akkor neki eszébe sem jut. Minden alkalmat megragad, hogy ne kelljen itthon lennie, ha pedig itthon van, akkor kint van a műhelyében vagy a telefonján játszik. Bolton meg óvodán kívül nem járok sehova. Azt gondolom ezek miatt alakult ki ez az állapot.
2018. jún. 11. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csinosítsd ki magad csináli úgy mintha lenne valakid hátha észbekap.tudom mit érzel de minden rendben lesz ne aggódj.ha folyton ezen őrlődsz emészted magad megbetegíted magad.ne engedd.
2018. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mozgás, sport sokat segített nekem hasonló helyzetben.
2018. jún. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!