Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zoloftnál mennyi lehet a max....

Zoloftnál mennyi lehet a max. Adag?

Figyelt kérdés
175 mg -ot vettem be, remélem hatékony lesz. Bármely értelemben.

2018. jún. 30. 04:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
200 mg a maximum adag, de az orvosod megkérdezése nélkül nem valami okos dolog ennyit bevenned tájékozatlanul, mert csak magaddal tolsz ki. Nem tudom, milyen értelemben kéne hatékonynak lennie, mindenesetre a Zoloft SSRI antidepresszáns. Ha hirtelen nagy adagot veszel be, jó eséllyel rosszul leszel. Nem véletlenül emelik sok antidepresszánsnál apránként a dózist, vagy mondják azt, hogy hetekre van szükség, hogy beálljon, hanem pontosan a rosszullétek miatt. Túladagolni pedig nehezen lehetséges, hamarabb hányod ki, mint hogy belehalj.
2018. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Sok SSRI -t kipróbáltam, ezt használom már 1,5 éve. Viszont a hatása egyre inkább elmaradt; gyakorlatilag csak az elvonási tüneteket csökkenti, ezért próbáltam meg nagyobb adaggal. A pszichiáterem széttárja a kezét, de ha rákérdezek egy gyógyszerre, azt felírja. Szerintem ez így nincs rendben.
2018. júl. 3. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichiátert kéne váltanod.
2018. júl. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!