Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlevők, segített a pszichológ...

Túlevők, segített a pszichológus abban, hogy abbahagyjátok a zabálást?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik pszichológus specializálódott evészavarra, azon belül túlevésre? Privátban is adhattok nevet, de csak tapasztalat alapján, légyszi. Köszi! Ja, és tapasztalatok is érdekelnének, azoké is, akiknek egyedül ment. (Olyanokra értem, akiknek a túlevést mentális zavar okozta.)

2018. júl. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én járok három hónapja pszichológushoz, nekem segített.

Olyat keress, aki pszichológus és dietetikus is egyben.

akihez én járok, ő szokott csoportokat is indítani, én mondjuk egyénileg járok hozzá, mert így könnyebb megnyílni ha arról van szó.

2018. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy normális válasz. Meg tudnád adni privátban a nevét, ha az illető budapesti? Köszi!
2018. júl. 1. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elkérhetem a nevét? Hasonló okokból.
2018. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kedves válaszolók, nekem is tudnátok segíteni? Tudom régi a kérdés. Ugyanezen okból lenne szükségem egy pszichológusra.
2023. jan. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!