Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól rosszullét?

Piku78 kérdése:

Antidepresszánstól rosszullét?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3. napja szedek andtidepresszánst és rosszul vagyok tőle.Pánikbetegségre kaptam.Valami tipp esetleg hogyan tudnám jobban elviselni a kezdeti időszakot.Mikorra múlnak el ezek a rosszullétek?A választ előre is köszönöm.

2018. júl. 5. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Milyet szedsz?

Amikor nekem is felírták, akkor napokig én is rosszul voltam. Azóta megtanultam, hogy ezek a mocskok többet ártanak, mint használnak.

2018. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Serlift 50mg de még csak negyedet,úgymondta a doki hogy első 2 napba negyedet utána felet.De ma nevettem be a felet csak a negyedet mert tegnap is szarul voltam,úgydöntöttem hogy csak akkor szedném be a a felet ha már nemlennék rosszul tőle.
2018. júl. 5. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első időszakban úgy 1 hét, maximum 2 ( legalábbis nálam ) felerősödhetnek a tünetek, ilyenkor Xanax-t, Frontint-t szoktak felírni, hogy enyhítsék a tüneteket, amint úgy érzed jól vagy a nyugtatókat elhagyhatod. Nekem nagyon helyretette az életemet az antidepresszáns, nem csorog a nyálam és társai, ahogy az emberek elképzelik, de újra magam ura vagyok. Kitartást és tartsd be az orvosod utasításait, illetve, ha valami bajt érzel keresd föl.
2018. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd el ezeket a szarokat. Hosszútávon memóriazavarokat és maradandó károsodást okoz.
2018. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, az antidepresszáns nem okoz ilyesmit tudtommal, mivel semmi mást nem tesz, mint a többlet szerotonint tartja az idegsejtek között, ezáltal kiegyensúlyozottabbá válik a személy és általában 1-2 évnél tovább nem adják, az orvos fogja leépíteni a már gyógyult embert ( persze itt függ nagyban az akaraterő is ). A Xanax, Frontin ( ami ugyanaz lényegében ) arra rá lehet szokni és még nem hallottam arról, hogy valakinek idegkárosodása lett volna tőle, de hogy nagyon nehéz letenni az biztos.

A legjobb, ha el se kezdjük szedni ezeket a szereket, de néha elengedhetetlen.

2018. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*az orvos fogja leépíteni a már meglévő gyógyszert ( bocsánat a félreírásért ).
2018. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-os akkor rosszul tudod az antidepresszansok es nyugtatok is okoznak sok esetben maradando karosodast. Maradando impotencia, erzelmi kozombosseg, parkinsonizmus, toxikus agykarosodas es ezzel jaro memoria es kognitiv diszfunkcio.
2018. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!