Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ő lehet hogy szociopata vagy...

Ő lehet hogy szociopata vagy pszichopata?

Figyelt kérdés

Randiztam egyetlen alkalommal egy fiúval. 24 évesek vagyunk. Eleinte online kedvesebbnek tűnt, majd inkább furának. Állandóan dicsért milyen szép vagyok, meg hogy szerelmes belém. Azt állította a háttérképe is én vagyok a telefonján, de azt hittem ő ezekkel a dolgokkal viccel, mivel én vettem azt komolyan, hogy szerelmes lenne belém. Aztán én hülye mégis találkoztam vele. A randi végén meg is csókolt.

Azután telefonlás közben kezdte megjegyezni hogy én megváratom, miért nem veszem fel egyből, illetve ha meg mondtam neki hogy dolgom van, akkor biztos őt akarom lerázni. Meg egy nap többször is rákérdezett arra mit csinálok. Már ezekkel is elegem lett belőle, de végleg akkor amikor azt mondta kíváncsi mennyire vagyok kiéhezve a szexre. Innentől lapát volt a részemről. Aztán hívogatott, írogatott.

Utána küldött egy sírós képet magáról hogy ő mennyire szomorú emiatt, meg hogy egy fiú akkor sír egy lány után, ha nagyon szereti őt, és más lányt nem fog úgy.

Azóta viszont hiába nem veszem fel a telefont, a haverjai meg ő is hívogatnak, az egyikük azt is írta rám Facebookon hogy ri*******nc vagyok. Azóta megmondtam neki ha ezt nem hagyja abba megyek a rendőrségre, és feljelentem, azóta se ő, se a haverjai nem kerestek.


2018. júl. 13. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Jézus szíve😂😂😂 szerintem ez a szociopatától kezdve az aberrálton keresztül az elmebetegig minden érvényes lehet rá. És ilyenekkel van tele a világ.....
2018. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, egyik sem. Mindössze nulla az érzelmi intelligenciája. Jól tetted, hogy leráztad.
2018. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Tehát akkor bejött volna, ha nem dicsér, és flegma veled.

És miután bunkó módon lekoptatod, meg gondolom nem is közölted vele mi bajod van, vagyis nem volt képes a gondolatolvasásra, még ő a szociopata, pszichopata.

Kicsit nézegesd magad a tükörben, mert veled se minden ok.

2018. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Unalmas vagy, kérdező, ez már kb. a tizedik kérdésed a témában, és eleinte még kaptál normális válaszokat is.

Keress valami normális elfoglaltságot magadnak.

Ha meg tényleg ilyen hü.lye vagy, mint amilyen sztorikat leírsz, akkor fordulj sürgősen pszichológushoz.

2018. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hülye az esetleg te vagy.
2018. júl. 13. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem én állok szóba folyamatosan idióta pasikkal. Ergo nem is én rettegek, hogy majd megkeres valamelyik, aki azt mondta, hogy blablabla... És nem én sírok utána a gyakorin ezek miatt. Szóval akkor mégsem én vagyok a hü.lye. :D


Visszakeressem esetleg a régebbi kérdéseidet, vagy emlékszel rájuk magadtól is? :D

2018. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
keresd vissza legyszi, rohogni akarok :D
2018. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Amúgy szerintem van benne valami, szerintem szociopata.
2018. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves áldozathibáztatók! Nem olvastátok, hogy akkor gyült meg a baja vele, amikor elkezdett számonkérni meg érzelmizsarolni? Amigy csak kedves volt és előzékeny, addig nem, de miután vádaskodott hogy megváratja, meg folyamatosan számon kérte, akkor lett elege. Az ikyen sírós kép meg akkora infantilizmusról tanúskodik, hogy tényleg jobb elhajtani
2018. aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!