Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segíthet ezen szerintetek?...

Mi segíthet ezen szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Úgy gondolkodok az életről, hogy egyszer élünk és bármikor bármi történhet velünk ezért minden pillanatot ki kell használni, nem pedig értelmetlen dolgokkal elpocsékolni az időt. Ezzel eddig nem is lenne semmi baj, viszont egy éve parkapcsolatban elek és komoly problémákat okoz azóta ez az életemben. Már az első hónapban ossze akartam költözni a párommal, hogy ne vesztegessuk az időt, ezzel olyan szinten mentem az agyára és ijesztettem meg, hogy azóta se élünk együtt. Tavaly volt egy fél év amikor másik városban dolgozott, nem is szerette azt a helyet csak muszáj volt, mert nem volt más, a pénz meg kellett. Én azalatt teljes idegroncs voltam, hogy egyszer élünk, de ő ilyennel pocsekolja az időt ráadásul utálja is. Most, hogy itthon dolgozik egy picit jobb, de így is kivagyok, ha arra gondolok, hogy hol tölt 8 órákat a napjából, mindig talalok valami problémát, de ha máshol dolgozna tudom, hogy azzal is lenne valami bajom. Én se vállalok olyan munkát, ami nem egyezik az ő idobeosztasaval, mert azt nem tudnám elviselni, hogy én dolgozok mikor együtt lehetnénk. Az is nehezebbé teszi a helyzetet, hogy ezzel mar az agyára megyek, de ha elkezdnem élni én is a saját életem es próbálok kicsit leszakadni róla, baratokkal lenni stb akkor meg az zavarja és kiborul, hogy már biztos nem is szeretem... olyankor azt várja, hogy inkább mégis korulotte forogjon minden. Én tudom, hogy nem vagyok normális és tudom máshogy viselkedni de a bennem lévő erzesek nem változnak. Tudom, hogy kell a pénz, kell dolgozni, hogy mindenkinek megvan a saját élete. Nem vagyok hülye. Csak egyszerűen nem tudom mihez kezdjek ezekkel az érzésekkel.
2018. júl. 15. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,nem könnyű egy párkapcsolat, akkor se ha egymásra vagytok hangolódva.Engedd el ezt az "egyszer élünk" dolgot.Legyél egy kicsit nyitottabb és találd meg az egyensúlyt az életedben és a párkapcsolatodban.

A barátnőd azok közé tartozik akik nem akarnak éjjel nappal együtt lenni a párjukkal, de ez jó.Azt jelenti hogy ő már lelkileg kiforrott,vagy sok tapasztalat van a háta mögött.Mkndkettőtök egy teljes egész.Tölts vele annyi időt amennyi mindkettőtöknek elég(ez változó, tudom)

Legyél a támasza, éreztesd vele hogy szereted és hogy fontos neked,akármi van,mégha alig látjàtok is egymást.


Az összeköltözés még ráér szerintem,előbb remdezd vele a dolgokat.Szerintem egy ideális kapcsolatban rugalmasság alapfeltétel.

Persze vannak olyan párok akik mindig együtt vannak, csak ritkán szakadnak el, de azok vagy még kamaszok vagy olyan helyzetben vannak hogy nem kell dolgozniuk.

Nálatok nem ez a helyzet.

2018. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő a kapcsolatban. Ő is vágyik az állandó egyuttletre, csak ő el tudja fogadni,hogy muszaj dolgozni és nem problemazik ezen. De ha mondjuk a szabadidomben nem vele lennék az zavarná.
2018. júl. 15. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot😉
2018. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!