Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlaine személyiségzavar...

Borderlaine személyiségzavar lehet?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy valami nem stimmel velem. Állandóan feszült,ideges vagyok. Folyton üresnek és egyedül érzem magam. Rengeteg mindentől félek, az is pánikhelyzet ha meg kell szólalnom egy boltban. Ok nélkül vagyok ideges és dühös, ok nélkül bántom meg azokat, akiket szeretek. Így veszítettem el három hete a párom.. nem bírta tovább mellettem. Sosembá akartam bántani és mégis sikerült, nem tudtam megállítani. Akármilyen bűntudatom is volt, bocsánatot kérni sem voltam képes és ez megöl belül. A hangulatom eléggé ingadozó, indok nélkül változik: az egyik percben még jól érzem magam és nevetek, a másik percben már zokogok vagy dührohamot kapok. Bántom saját magam is, farcoltam már többször is a csuklóm, combom. Kilátástalannak érzek mindent, úgy érzem semmi nem megy. Aludni sem tudok, rendszerint hajnalban 1-2 óra körül alszom el, legkésőbb hatkor meg rémálomból ébredve felkelek és nem tudok visszaaludni. A testvérem mondta, hogy tegnapelőtt éjjel üvöltöttem álmomban, felkeltem és azt mondtam, hogy "Hát ez is eljött" és kisézátáltam a szobámból. És én nem emlékszem erre. Üres a gyomrom, kétnaponta egyszer ha eszek, minden visszajön. Emellett esténként 6-8-10 szem frontint veszek be hogy aludjak, de már ez sem segít. Gyengének érzem magam. Nincs kedvem élni. Nem akarok ilyen lenni, mégsem tudok tenni ellene. Folyamatos halálvágy.

Borderlaine lenne, vagy más? Hova forduljak?



#borderlaine
2018. júl. 25. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan szerzel Frontint? Ugye tudsz róla, hogy az nem altató? Ha orvos írta fel neked, vele beszélj a problémádról, ha csak úgy "szerezted" a Frontint, menj el a háziorvosodhoz, hogy segítsen rajtad. Semmi esetre se egyél több Frontint, mint amennyit írtak, 6-8-10 szem Frontin nagyon veszélyes lehet!
2018. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagymamám szedi. Vettem már be 20 szemet is.
2018. júl. 25. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki hülye, az hülye. Feltehetően nőnemű vagy, bár nem írod. A hormonális változások erősen kihatnak az érzelmi-indulati megnyilvánulásokra, érdemes lehet endokrinológiai vizsgálatot végezni.
2018. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi (6-8-10-20 szem) Frontin arra jó, hogy elbutulj. Biztos ezt akarod? Menj el orvoshoz, alváshoz altatót fog adni, és kezelni fogja az egyéb tüneteidet. Te nem a Nagymamád vagy, nem biztos, hogy az a gyógyszer a jó, amit neki írtak.
2018. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!