Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire beteges ha gyerekkoro...

Mennyire beteges ha gyerekkoromba beszélgettem folyamatosan a kabaláimmal és hallottam, hogy ők is beszélnek hozzám?

Figyelt kérdés
Majd folyamatosan azt képzeltem hogy természetfeletti képességeim vannak, hallottam egy hangot mindig ami azt mondta hogy védjem a gyengébbeket, de ez folyamatos kommunikáció volt. Azóta eltelt jó pár év. Sokszor dühöngök, ordítok fájdalmat okozok a szeretteimnek de nem érdekel hogy megbántom őket vagy ha érdekel is pár nap múlva lesz lelki furdalásom és akkor bezárkózok nem beszélek senkivel. Nem szeretem ha hozzám érnek se. Nem tudom hogy igaz-e az hogy folyamatosan valaki le akar hallgatni. Ha sokáig magamba vagyok akkor úgy érzem van valaki a lakásba, vagy be akar jönni . Van hogy teljesen elcsitul a dolog de utána ha valami kisebb fordulatot vesz az életem előjön. Folyamatosan barátomat is úgy látom flörtöl mindenkivel. Nem tudom most már komolyan, hogy ezek tényleg igazak vagy csak beképzelem. Sokszor ha ideges vagyok remegek. Ezek betegségre vallanak, ti hogy látjátok.
2018. júl. 26. 23:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na ne...azért mert az embernek valamilyen mentális betegsége van, akkor egyből megszállta a sötét juju...
2018. júl. 30. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!