Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem kezdek megőrülni,...

Szerintem kezdek megőrülni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom néha mi a valóság és mi a képzelet. Folyton az van ki mit gondol rólam, de már nagyon betegesen. Biztos figyelnek, itt vannak a kapu előtt érzés stb. Amint megcsörren a telefonom már agybajt kapok, hogy ki lehet az és mit akar. Vagy ha valaki beszélget a kapu előtt már gondolkodom, hogy bezárom az ajtót. A telefonomat is már egész nap repülőüzemmódba rakom. Érzem, hogy valami nem oké velem. Szorongás, depresszió. Folyton azon rágódok netezés közben, hogy a szomszéd nem e látja, hogy én mit csinálok a neten. Pl. valahogy feltörte a wifinket, de legbelül tudom, hogy ez hülyeség, de ez a valami folyton leárnyékolja a reális gondolkodásomat és akkor jön elő, hogy mi van ha mégsem hülyeség és tényleg nézi mit csinálok a neten. Beleőrülök és nem tudom mi lehet ez. Öngyilkosságon is gondolkodtam már, hogy megszabaduljak ezektől a nyomasztó érzésektől. Egyre rosszabbakat is álmodok.

Mit lehetne tenni?

20/F



2018. aug. 6. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mihamarabb kérj időpontot pszichiáterhez. Valószínűleg gyógyszerekre is szükséged lesz majd, hogy enyhüljön a szorongásod.
2018. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!