Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt a legfájdalmasabb,...

Mi volt a legfájdalmasabb, legnehezebb, legmonumentálisabb, legfárasztóbb esemény az életedben?

Figyelt kérdés

Szeretnek valaszt kapni arra hogy mi a legnehezebb az életben.

Esetleg embert ölni?

Donteni hogy levegyek az idos rokonodat a lelegezteto geprol?

Elveszetni a szuleidet?

Matek házit irni?

Dolgozni?

Lerakni a nyelvvizsgát?

Lerakni a jogsit?

Szőrteleníteni?

Tesizni?

Korán kelni?

Csipőset enni?

Felfeküsni egy kínpadra?

Szerelmet vallani?

Belevágni a gymrodba egy kést uttána megforgatni?

Legora lépni?

Házat építeni?



Szval keresem a lwgnwhezebb dolgot amit epvégzek és uttána minden könnyű lesz.És sosem panaszkodom majd.


2018. aug. 10. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

Isten hívását elfogadni, és benne maradni, kitartani egészen az üdvösségig.


Ez a földi lét legeslegnehezebb dolga egy ember életében.

2018. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz olyan, hogy nem kell panaszkodnod semmi matt. Azért elég nagy különbség van az általad felsoroltak között: pl. a matek házi meg az, hogy elveszíted egy rokonod.


Nekem talán eddig az volt a legfájdalmasabb, amikor műteni kellett petefészekciszta miatt, iszonyúan erős görcsöket okozott. A 2,5 órás fogműtét sem volt egyszerű, szóval főként egészségügyi problémák okoztak nagy fájdalmat. Persze, a lelki fájdalom sem könnyű, abban is volt már részem sajnos.

2018. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"Embert ölni?"


Na én itt töröltetném is a kérdésedet, te beteg agyú! Töröljétek!!

2018. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bicsanat higy szidtam az anyádat nem úgy gondoltam.

De a vitenami veteranok mindig panaszkodnak h milyen nehez volt.

Értsd meg!

Ne legy prud

Es bocsi megegyszer csak felidegesitettel.

2018. aug. 10. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
A sikertelen újrakezdés.
2018. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ohh igen!
2018. aug. 10. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Kiegészítem:

Sikertelen öngyilkossági kísérlet után sikertelen újrakezdés. Innentől jövőkép: 0.

2018. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Talán a jogsi. Hülyén hangzik, de csak harmadszorra sikerült, és lelkileg szörnyen megviselt. Az első próbálkozás után még lazán vettem a bukást, úgy voltam vele, hogy sebaj, sok embernek nem jön össze elsőre. Miután másodszor is elcsesztem, akkor viszont nagyon kiborultam, hetekig napi szinten órákon át bőgtem miatta.

Hónapoknak kellett eltelniük, hogy ismét megpróbálkozzak vele. És tadaaammm, végül meglett. :)

2018. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kijelenthetjuk hogy ez szubjektív!Nekem eddig a korán kelés. :)
2018. aug. 11. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Édesanyám betegségének végig aszisztálása. :( Amikor megtudtam, hogy rákos és nincs sok már hátra, lemondtak róla, itthon ápoltuk. A fájdalmait nem tudtam enyhíteni és látni a szenvedését úgy hogy nem tudok segíteni rajta, nah ez vol borzalmas, és a halálát végignézni, mert a mentő 40 perc alatt ért csak ki, nem volt segítség. :( Ezt senkinek nem kívánom.
2018. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!